Watsons Kusurlu Ürünün Değiştirilmemesi..

Seda Yurtyapan D. |

Trabzon forumdaki Watsons'tan bir adet Braun yüz epilatörü aldım. Eve geldiğimde ürünün pil takılan kısmının kırık olduğunu gördüm. Sonra kusurlu bir durum daha ilgimi çekti. Ürünün kutusu ben açmadan önce yırtılmış ve yırtık yerleri bantlanmıştı.

24 saat dolmadan, hemen değişim yapmak için ertesi gün Watsons'a gittim ama değişim yapmayacaklarını söylediler. Benim adıma bir form dolduracaklarını ve 72 saat içinde genel müdürlükten aranacağımı söylediler. Hala beni arayan olmadı. Bu konu hakkında ne yapmam gerektiğini tam bilmiyorum.

Etiketler :

Etkisiz / Kalitesiz Ürün Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 13 Kasım
  12:55

  Değerli Watsons müşterilerimizin geribildirimleri bizler için büyük önem taşımaktadır. Konuyla ilgili birimimizin müşterimiz ile görüştüğünü belirtmek isteriz. Müşterimizin yardımcı olmamızı istediği farklı bir konu var ise paylaşmalarını rica ederiz.
  Bilginize sunar, iyi çalışmalar dileriz.

  Müşterilerimizin Watsons ile ilgili deneyimlerini 444 99 87 numaralı telefon ve \"iletisimmerkezi@watsons.com.tr\" e-mail adresi aracılığıyla bizlerle paylaşabileceklerini belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,

  Watsons İletişim Merkezi

 • 12 Kasım
  17:22

  Müşterimizin iletmiş olduğu şikayeti üzüntü ile karşıladık. Böyle bir konunun tekrarlanmaması için şikayetini ilgili birimlerimizle paylaştığımızı ve konuyla ilgili detaylı bir araştırma yapıldığını bildirmek isteriz.
  Tüm müşterilerimizin markamız ile ilgili düşüncelerini ve deneyimlerini 4449987 numaralı telefondan bizimle paylaşabileceklerini hatırlatmak isteriz.
  Bilginize sunar, iyi çalışmalar dileriz.

  Saygılarımızla,

  Watsons İletişim Merkezi