Watsons Kullanmadığım Ürünün Değişimini Yapmadılar.

Eda G. |

Watsons Bursa Anatolium mağazasından 08/08/2014 tarihinde almış olduğum ürünü yanlış aldığım için değiştirmek istedim,mağazadaki bayana ürünü yanlış aldığımı değiştirmek istediğimi söyledim, içerde mağaza müdürü olduğunu söylediği biriyle konuşup değişim yapamıyacağını çünkü ürünü kullandığımı söyledi bende ürünü kesinlikle kullanmadığımı mağaza müdürüyle görüşmek istediğimi söylediğimde bayan ismini daha sonra öğrenmiş olduğum Erol Özcan isimli beyle konuştuktan sonra mağaza müdürümüz ürünün değişimi yapamıyacağımızı yineledi benim yapacak bişeyim yok dedi.Sorunu gidermek için yerinden kalkıp müşterisinin sorununu dinlemeyen bir mağaza müdürünün olması çok şaşırtıcı .

Etiketler :

Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Ağustos
  16:51

  Değerli Watsons müşterilerimizin geribildirimleri bizler için büyük önem taşımaktadır. Konuyla ilgili birimimizin müşterimiz ile görüştüğünü belirtmek isteriz. Müşterimizin yardımcı olmamızı istediği farklı bir konu var ise paylaşmalarını rica ederiz.
  Bilginize sunar, iyi çalışmalar dileriz.

  Müşterilerimizin Watsons ile ilgili deneyimlerini 444 99 87 numaralı telefon ve \"iletisimmerkezi@watsons.com.tr\" e-mail adresi aracılığıyla bizlerle paylaşabileceklerini belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,

  Watsons İletişim Merkezi