Watsons Kendi Personellerinden Haberleri Yok!

Bahadır G. |

01.10.2015 tarihinde Kayseri Forum mağazasından aldığım parfüm orijinal olup olmadığı hakkında şüphelerim doğru çıktı. Defalarca kasada bulunan bayana sormama rağmen kendisi memnun kalmazsanız geri iadesini alırız şeklindeki açıklamasına istinaden parfümü satın aldım.

Kalıcılığı bırakın bir gün, 2 saat bile kalmıyor, kasiyer bayan 3 gün kalıcı olacağının garantisini vermesine rağmen geri götürdüğümde genel merkez tarafından aranacağım söylendi. Genel merkezden 19.10.2015 tarihinde arandım fakat ürün kabul edilmemiş sorun ise personelimiz hata yapmış dediler. Kendi personellerinin hatasını kabul edip bir ürünü değiştiremediler mağdur ettiler. Bir daha kesinlikle alışveriş yapmam.

Etiketler :

Etkisiz / Kalitesiz Ürün Personel Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Kasım
  17:06

  Değerli Watsons müşterilerimizin geribildirimleri bizler için büyük önem taşımaktadır. Konuyla ilgili birimimizin müşterimiz ile görüştüğünü belirtmek isteriz. Müşterimizin yardımcı olmamızı istediği farklı bir konu var ise paylaşmalarını rica ederiz.
  Bilginize sunar, iyi çalışmalar dileriz.

  Müşterilerimizin Watsons ile ilgili deneyimlerini 444 99 87 numaralı telefon ve \"iletisimmerkezi@watsons.com.tr\" e-mail adresi aracılığıyla bizlerle paylaşabileceklerini belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,

  Watsons İletişim Merkezi

 • 19 Ekim
  16:21

  Müşterimizin iletmiş olduğu şikayeti üzüntü ile karşıladık. Böyle bir konunun tekrarlanmaması için şikayetini ilgili birimlerimizle paylaştığımızı ve konuyla ilgili detaylı bir araştırma yapıldığını bildirmek isteriz.
  Tüm müşterilerimizin markamız ile ilgili düşüncelerini ve deneyimlerini 4449987 numaralı telefondan bizimle paylaşabileceklerini hatırlatmak isteriz.
  Bilginize sunar, iyi çalışmalar dileriz.

  Saygılarımızla,

  Watsons İletişim Merkezi

 • Bahadır G.
  19 Ekim
  16:13

  Açıklama metini yetersiz kaldığı için buradan devam etmek istiyorum. Açıklamada parfüm kokusu tenden tene mevsimden mevsime değişeceği söylendi evet haklılar ama kimse aptal değil bunu da bilin. Aynı parfümü başka bir firmadan defalarca aldım ve kullandım!