Watsons Kart Aktivasyon Sorunu.

Arda G. |

Tüm firmaların bedavaya verdiği indirim kartını 2.5 TL karşılığında sattıkları yetmezmiş gibi, internet üzerinden kayıttan sonra SMS ile ayrıca kayıt yaptırmak gibi bir durum var. Şuana kadar 6 mesaj gönderdim fakat öğrendiğim kadarıyla 1 SMS 0.6 kuruşmuş. Hattımda TL olmadığı için kartımı aktif edemiyorum. Hem kartın ücretli olduğunu bildirmeden torbaya atacaksınız hem de SMS için ayrıca para isteyeceksiniz. Sorun çözülmediği sürece asla Watsons'a gitmeyeceğim. Bu kart sorunu yüzünden sadık bir müşteri kaybediyorsunuz.

Etiketler :

Kampanya-Taksit

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 03 Ekim
  14:20

  Değerli Watsons müşterilerimizin geribildirimleri bizler için büyük önem taşımaktadır. Konuyla ilgili birimimizin müşterimiz ile görüştüğünü belirtmek isteriz. Müşterimizin yardımcı olmamızı istediği farklı bir konu var ise paylaşmalarını rica ederiz.
  Bilginize sunar, iyi çalışmalar dileriz.

  Müşterilerimizin Watsons ile ilgili deneyimlerini 444 99 87 numaralı telefon ve \"iletisimmerkezi@watsons.com.tr\" e-mail adresi aracılığıyla bizlerle paylaşabileceklerini belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,

  Watsons İletişim Merkezi

 • 03 Ekim
  09:16

  Müşterimizin iletmiş olduğu şikayeti üzüntü ile karşıladık. Böyle bir konunun tekrarlanmaması için şikayetini ilgili birimlerimizle paylaştığımızı ve konuyla ilgili detaylı bir araştırma yapıldığını bildirmek isteriz.
  Tüm müşterilerimizin markamız ile ilgili düşüncelerini ve deneyimlerini 4449987 numaralı telefondan bizimle paylaşabileceklerini hatırlatmak isteriz.
  Bilginize sunar, iyi çalışmalar dileriz.

  Saygılarımızla,

  Watsons İletişim Merkezi