Watsons Kaba Satış Görevlisi!

Gökçen Ç. |

Watsons kartın içinden çıkan indirim kuponlarını firma kullandırmakta sorun çıkarıyor. Dört farklı mağaza da ayrı uygulama yapılıyor ikisi kullandırırken ikisi kullandırmıyor. Ankara Cepa mağazasında bugün e** isimli satış görevlisi işlemimi alacakken kuponu da kullanmak istediğimi söyledim. Ürün indirimde olduğu için kullanamayacağımı söyledi. Okutun izin vermezse sistem kullanmam dedim, inatla okutmadı ve Park Vera mağazanızda kullanabiliyorum, burada neden kullanamıyorum dediğimde terbiyesizce 'gidin oradan alın' diyerek yanıtladı. e** denen saygısızla muhatap olmak istemediğim için direk konuyu şikayet etmek istedim. Gereği yapılmayacaksa kendim yapacağımı da bildirmek istiyorum.

Etiketler :

Kampanya-Taksit Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Ocak
  13:54

  Değerli Watsons müşterilerimizin geribildirimleri bizler için büyük önem taşımaktadır. Konuyla ilgili mağazamızın müşterimiz ile irtibata geçtiğini ve mağazamıza davet ederek memnuniyet sağladıklarını belirtmek isteriz. Müşterimizin yardımcı olmamızı istediği farklı bir konu var ise paylaşmalarını rica ederiz.
  Bilginize sunar, iyi çalışmalar dileriz.

  Müşterilerimizin Watsons ile ilgili deneyimlerini 444 99 87 numaralı telefon ve "iletisimmerkezi@watsons.com.tr" e-mail adresi aracılığıyla bizlerle paylaşabileceklerini belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,

  Watsons İletişim Merkezi