Watsons İndirimler Konusunda Bilgi Verilmiyor!

Ezgi Ö. |

Yaptığınız periyodik indirimlerde mesela saç bakım ürünlerinde % vs indirim dediğinizde bu indirimin kapsamında olmayan ürün (ler) varsa belirtmek durumundasınız. Örneğin 9-15 temmuz arası saç bakım ürünlerinde %40 indirim var demişsiniz. Seçili ürünlerde olmadığı belirtmemişsiniz. Yine de sitenize girip kampanya kapsamına dahil özelliklere bizzat baktım. John frieda toni & guy in dahil olmadığına dair herhangi bir ibare görmedim.

Ya da urban çare in serumu indirime dahilken sıvı saç kreminin dahil olmadığını ben faturadan fark etmek durumunda değilim. Ya da tek tek tüm ürünleri çalışanlara sormak durumunda da değilim. Madem bazı markaları hatta bazı markaların bazı ürünlerinde indirim uygulamıyorsunuz o zaman bunu belirtmek zorundasınız. Ayrıca Aydın - Kipa şubenizde kasada sürekli indirimler eksik giriliyor. 23.50 liralık ürünün %40 indirimi 3.76 olmasa gerek!

Etiketler :

Kampanya-Taksit Personel Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Temmuz
  21:26

  Değerli Watsons müşterilerimizin geribildirimleri bizler için büyük önem taşımaktadır. Konuyla ilgili birimimizin müşterimizi aradığını ancak ulaşamadığını ve mail ile bilgilendirme sağlandığını belirtmek isteriz. Müşterimizin yardımcı olmamızı istediği farklı bir konu var ise paylaşmalarını rica ederiz.
  Bilginize sunar, iyi çalışmalar dileriz.

  Müşterilerimizin Watsons ile ilgili deneyimlerini 444 99 87 numaralı telefon ve \"iletisimmerkezi@watsons.com.tr\" e-mail adresi aracılığıyla bizlerle paylaşabileceklerini belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,

  Watsons İletişim Merkezi

 • 12 Temmuz
  09:16

  Müşterimizin iletmiş olduğu şikayeti üzüntü ile karşıladık. Böyle bir konunun tekrarlanmaması için şikayetini ilgili birimlerimizle paylaştığımızı ve konuyla ilgili detaylı bir araştırma yapıldığını bildirmek isteriz.
  Tüm müşterilerimizin markamız ile ilgili düşüncelerini ve deneyimlerini 4449987 numaralı telefondan bizimle paylaşabileceklerini hatırlatmak isteriz.
  Bilginize sunar, iyi çalışmalar dileriz.

  Saygılarımızla,

  Watsons İletişim Merkezi