Watsons İlgisiz Personel...

Esma Ç. |

Watsons Bayrampaşa Demirkapı caddesinden x bir firmanın şampuanını aldım. Satış danışmanı kız önerdi çok iyi diye fakat kullanır kullanmaz derim yanmaya başladı ve ellerime bile dokundu. Bugün aldım ama çöpe atacağım sırf kapanma saatine yaklaştı diye kovar gibi basından savmak için ürün önerdiler. Yazıklar olsun.

Etiketler :

Personel Davranışı Ürün Yan Etki

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 14 Temmuz
  14:02

  Değerli Watsons müşterilerimizin geribildirimleri bizler için büyük önem taşımaktadır. Konuyla ilgili birimimizin müşterimizi aradığını ancak ulaşamadığını ve mail ile bilgilendirme sağlandığını belirtmek isteriz. Müşterimizin yardımcı olmamızı istediği farklı bir konu var ise paylaşmalarını rica ederiz. Bilginize sunar, iyi çalışmalar dileriz.

  Müşterilerimizin Watsons ile ilgili deneyimlerini 444 99 87 numaralı telefon ve \"iletisimmerkezi@watsons.com.tr\" e-mail adresi aracılığıyla bizlerle paylaşabileceklerini belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,

  Watsons İletişim Merkezi

 • 11 Temmuz
  09:19

  Müşterimizin iletmiş olduğu şikayeti üzüntü ile karşıladık. Böyle bir konunun tekrarlanmaması için şikayetini ilgili birimlerimizle paylaştığımızı ve konuyla ilgili detaylı bir araştırma yapıldığını bildirmek isteriz.
  Tüm müşterilerimizin markamız ile ilgili düşüncelerini ve deneyimlerini 4449987 numaralı telefondan bizimle paylaşabileceklerini hatırlatmak isteriz.
  Bilginize sunar, iyi çalışmalar dileriz.

  Saygılarımızla,

  Watsons İletişim Merkezi