Watsons İade ve Muhatap Yok!

Meryem Ç. |

Bu yaka AVM Watsons 28.11'de yaptığım alışverişte aldığım allığımı bugün iade etmek istedim fakat iade kabul edilmediğini istersem değişim yapabileceğimi söyledi K. Hanım. Bunun üzerine iade hakkımın olduğunu doğrulayan fişin arkasındaki yazıyı okudum kendisine anlıyorum haklısınız ama iade alamam açıklamasını yaptı. Kendisinden başka yetkili olmadığını mağaza müdürü A. A. bey ile telefonla görüştürdü kendisi son derece saygısız bir şekilde her gün böyle sorun alıyorum. Gidin müşteri servisini arayın şikayet edin diyor mağazada muhatap bulamadığımı mesai saatleri içinde mağaza müdürü olmayışından bahsettiğimde almıyoruz iade kapat telefonu diye bağırmaya başladı. Watsons bir daha tövbe!

Etiketler :

Personel Davranışı Ürün - Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Meryem Ç.
  02 Aralık
  17:25

  Bu yaka AVM Watsons 28.11 de yaptığım alışverişte aldığım allığımı bugün iade etmek istedim fakat iade kabul edilmediğini istersem değişim yapabileceğimi söyledi kübra Hanım. Bunun üzerine iade hakkımın olduğunu doğrulayan fişin arkasındaki yazıyı okudum kendisine anlıyorum haklısınız ama iade alamam açıklamasını yaptı. Kendisinden başka yetkili olmadığını mağaza md. Abdullah aydoğan bey ile telefonla görüştürdü kendisi soon derece saygısız bir şekilde her gün böyle sorun alıyorum gidin müşteri servisini arayın şikayet edin diyor mağazada muhatap bulamadığımı mesai saatleri içinde mağaza md. Olmayışından bahsettiğimde almıyoruz iade kapat telefonu diye bağırmaya başladı. Watsons bi daha tövbe...

 • 02 Aralık
  16:38

  Bilet Çağrı Merkezinde.

 • 02 Aralık
  16:38

  Bilet Çağrı Merkezinde.

 • 02 Aralık
  09:31

  Müşterimizin iletmiş olduğu şikayeti üzüntü ile karşıladık. Böyle bir konunun tekrarlanmaması için şikayetini ilgili birimlerimizle paylaştığımızı ve konuyla ilgili detaylı bir araştırma yapıldığını bildirmek isteriz.
  Tüm müşterilerimizin markamız ile ilgili düşüncelerini ve deneyimlerini 4449987 numaralı telefondan bizimle paylaşabileceklerini hatırlatmak isteriz.
  Bilginize sunar, iyi çalışmalar dileriz.

  Saygılarımızla,

  Watsons İletişim Merkezi