Watsons Erkek Parfümü Diye Bayan Parfümü Sattılar!

Meltem K. |

Trump Watsons mağazasından CK Obsession Night adlı kadın parfümünü erkek parfümü diye sattılar. Sattıkları üründen haberleri yok. Hediye ettiğim kişi ürünün kadın parfümü olduğunu anladı. Parfümü geri götürdüğümde ısrarla erkek parfümü olduğunu iddia ettiler. Watsons'un kendi web sitesine girdiğimde aldığım parfümün kadın parfümü olduğunu yazılı olarak gördüm.

Etiketler :

Personel Bilgilendirme Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 25 Ocak
  16:16

  Değerli Watsons müşterilerimizin geribildirimleri bizler için büyük önem taşımaktadır. Konuyla ilgili mağazamızın müşterimiz ile irtibata geçtiğini ve mağazamıza davet ederek memnuniyet sağladıklarını belirtmek isteriz. Müşterimizin yardımcı olmamızı istediği farklı bir konu var ise paylaşmalarını rica ederiz.
  Bilginize sunar, iyi çalışmalar dileriz.

  Müşterilerimizin Watsons ile ilgili deneyimlerini 444 99 87 numaralı telefon ve \"iletisimmerkezi@watsons.com.tr\" e-mail adresi aracılığıyla bizlerle paylaşabileceklerini belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,

  Watsons İletişim Merkezi

 • 06 Ocak
  10:25

  Müşterimizin iletmiş olduğu şikayeti üzüntü ile karşıladık. Böyle bir konunun tekrarlanmaması için şikayetini ilgili birimlerimizle paylaştığımızı ve konuyla ilgili detaylı bir araştırma yapıldığını bildirmek isteriz.
  Tüm müşterilerimizin markamız ile ilgili düşüncelerini ve deneyimlerini 4449987 numaralı telefondan bizimle paylaşabileceklerini hatırlatmak isteriz.
  Bilginize sunar, iyi çalışmalar dileriz.

  Saygılarımızla,

  Watsons İletişim Merkezi