Seyma E. Teşekkür Mesajı

Ürünü iade alıp özür dilediler teşekkürler

Watsons Deneme Ürün Sattı, İade Almadı.

Seyma E. |

Bugün Kayseri forum AVM'deki Watsons'dan Golden Rose'dan perfect maskara aldım. 13:30 gibi 12 liraya ve toplamada 127 liralık alışveriş yaptım. Eve geldiğimde maskaranın hem deneme, hem de yarısının boş olduğunu fark ettim. Tekrar iade ya da değişim için gittim 16:00 gibi. Ürünün bana satan çalışana derdimi anlattım, o da bana "ben kontrol edip verdim "dedi ki öyle oldu ama demek ki iyi kontrol edememiş. Bana kamera kaydından çalışanın kontrol ettiğini gösterdiler ki ben zaten onu doğrulamıştım ama kameranın çözünürlüğünden ürün seçilemiyordu bile. Üç çalışan birden benim üzerime geldi. Bir de bu ürünü nereden buldunuz diye kinayeli bir şekilde beni suçladılar. Şube sorumlusu M** Hanımmış.

Etiketler :

Personel Davranışı Ürün - Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Aralık
  09:11

  Değerli Watsons müşterilerimizin geribildirimleri bizler için büyük önem taşımaktadır. Konuyla ilgili mağazamızın müşterimiz ile irtibata geçtiğini ve mağazamıza davet ederek memnuniyet sağladıklarını belirtmek isteriz. Müşterimizin yardımcı olmamızı istediği farklı bir konu var ise paylaşmalarını rica ederiz.
  Bilginize sunar, iyi çalışmalar dileriz.

  Müşterilerimizin Watsons ile ilgili deneyimlerini 444 99 87 numaralı telefon ve "iletisimmerkezi@watsons.com.tr" e-mail adresi aracılığıyla bizlerle paylaşabileceklerini belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,

  Watsons İletişim Merkezi

 • Seyma E.
  28 Aralık
  12:10

  Ürünü iade alıp özür dilediler teşekkürler