Watsons Card Kuponları ve Ürün İadesi Problemi.

Diren Y. |

Dün akşam Lovelet Samsun şubenizden Neutrogena nemlendirici ve Loreal Paris rimel aldım. Kuponlardan yararlanabilmek için kasadan Watsons Card aldım. Kartın içinde Loreal Paris için 5 TL Neutrogena için 3 TL indirim kuponu vardı. Fakat ikisini de kullanmadım. Kasada bana rimelin zaten kampanyada olduğu ve bu nedenle kullanamadığım söylendi. Nemlendirici için ise bir bilgi verilmedi. Halbuki geçen yıl indirimdeki bir rimel de kupon kullanmıştım. Zaten aktivasyonu yapılmış bir kartım varken kuponları kullanamadığım gibi bir karta da boş yere 2 buçuk lira vermiş oldum. Ürünleri aldıktan 1 saat sonra iade etmek istedim fakat talebim reddedildi. Kullanılmamış ürünleri süresi geçmeden iade etmek en doğal hakkım. Watsons kuponlar ve iade problemiyle ilgili bir açıklama yapmazsa hakkımı arayabileceğim tüm platformlara başvuracağım. 3-5 liranın peşinde değilim ama yaptığınız şey de yanınıza kalmamalı.

Etiketler :

Kampanya-Taksit Ürün - Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 18 Nisan
  14:05

  Değerli Watsons müşterilerimizin geribildirimleri bizler için büyük önem taşımaktadır. Konuyla ilgili birimimizin müşterimiz ile görüştüğünü belirtmek isteriz. Müşterimizin yardımcı olmamızı istediği farklı bir konu var ise paylaşmalarını rica ederiz.
  Bilginize sunar, iyi çalışmalar dileriz.

  Müşterilerimizin Watsons ile ilgili deneyimlerini 444 99 87 numaralı telefon ve \"iletisimmerkezi@watsons.com.tr\" e-mail adresi aracılığıyla bizlerle paylaşabileceklerini belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,

  Watsons İletişim Merkezi

 • 18 Nisan
  12:22

  Müşterimizin iletmiş olduğu şikayeti üzüntü ile karşıladık. Böyle bir konunun tekrarlanmaması için şikayetini ilgili birimlerimizle paylaştığımızı ve konuyla ilgili detaylı bir araştırma yapıldığını bildirmek isteriz.
  Tüm müşterilerimizin markamız ile ilgili düşüncelerini ve deneyimlerini 4449987 numaralı telefondan bizimle paylaşabileceklerini hatırlatmak isteriz.
  Bilginize sunar, iyi çalışmalar dileriz.

  Saygılarımızla,

  Watsons İletişim Merkezi