Watsons Alarmı Çıkarılmayan Ürün!

Ebru C. |

Geçenlerde Bursa Korupark şubesinden alışveriş yaptım. Kasadaki görevli suratsız bir şekilde ürünlerimi kasadan geçirip ödemesini aldı. 110 TL'lik alışveriş yapmış olmama rağmen indirimli ürünlerle ilgili bir bilgi vermedi ve ürünlerin bazılarından gizli alarmları çıkarmadığı için kapıdan çıkarken öttü.

Benden değildir diye düşünüp yoluma devam ettim fakat market bölümüne girerken Kipa'ya yani yine öttü ve güvenlik tarafından durduruldum. O personel yüzünden rezil oldum.

Etiketler :

Etkisiz / Kalitesiz Ürün Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 08 Şubat
  16:17

  Değerli Watsons müşterilerimizin geribildirimleri bizler için büyük önem taşımaktadır. Konuyla ilgili mağazamızın müşterimiz ile irtibata geçtiğini ve mağazamıza davet ederek memnuniyet sağladıklarını belirtmek isteriz. Müşterimizin yardımcı olmamızı istediği farklı bir konu var ise paylaşmalarını rica ederiz.
  Bilginize sunar, iyi çalışmalar dileriz.

  Müşterilerimizin Watsons ile ilgili deneyimlerini 444 99 87 numaralı telefon ve \"iletisimmerkezi@watsons.com.tr\" e-mail adresi aracılığıyla bizlerle paylaşabileceklerini belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,

  Watsons İletişim Merkezi

 • 06 Şubat
  17:13

  Müşterimizin iletmiş olduğu şikayeti üzüntü ile karşıladık. Böyle bir konunun tekrarlanmaması için şikayetini ilgili birimlerimizle paylaştığımızı ve konuyla ilgili detaylı bir araştırma yapıldığını bildirmek isteriz.
  Tüm müşterilerimizin markamız ile ilgili düşüncelerini ve deneyimlerini 4449987 numaralı telefondan bizimle paylaşabileceklerini hatırlatmak isteriz.
  Bilginize sunar, iyi çalışmalar dileriz.

  Saygılarımızla,

  Watsons İletişim Merkezi