Enes K. Teşekkür Mesajı

Tarafıma dönüş yapıp özür dilediler. Saygılarından dolayı teşekkür ediyorum

Watsons 8 Liranın Peşine Düşmüş!

Enes K. |

17 Nisan cuma günü Arena Park Watsons'dan alışveriş yaptık. Alışveriş esnasında elimiz çok doluydu. Aldığımız ürünlerin içinde cam şişe Nivea koltukaltı roll-on yere düştü ve kırıldı. 1.si mağazada alışveriş sepeti yoktu. 2.si kasa çok kalabalıktı ve elimizdeki ürünleri koyacak yerde yoktu. 3.şu ki en kötü olanı da bu, Arena Park Watsons çalışanları kırılan ürünü baskı kurarak ödettiler. Watsons gibi büyük bir firma ki bu olay yaşanana kadar böyle düşünüyordum. Bu olaydan sonra anladım ki 8 TL'nin peşine düşmüş kendini belli etmiştir.

Etiketler :

Fiziki Şartlar Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Enes K.
  18 Nisan
  17:31

  Tarafıma dönüş yapıp özür dilediler. Saygılarından dolayı teşekkür ediyorum

 • 18 Nisan
  16:52

  Değerli Watsons müşterilerimizin geribildirimleri bizler için büyük önem taşımaktadır. Konuyla ilgili mağazamızın müşterimiz ile irtibata geçtiğini ve mağazamıza davet ederek memnuniyet sağladıklarını belirtmek isteriz. Müşterimizin yardımcı olmamızı istediği farklı bir konu var ise paylaşmalarını rica ederiz.
  Bilginize sunar, iyi çalışmalar dileriz.

  Müşterilerimizin Watsons ile ilgili deneyimlerini 444 99 87 numaralı telefon ve "iletisimmerkezi@watsons.com.tr" e-mail adresi aracılığıyla bizlerle paylaşabileceklerini belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,

  Watsons İletişim Merkezi