26 Ağustos 2013 #1975978

Waterlife-Nil Su Arıtma Cihazları Tüketici Hattı Var Başında İnsan Yok!

Önce süpürgeyi sattılar! Ay geçmeden geldiler arıtmayı sattılar... Ayda bir filtrenizin değişme zamanı geldi gelip değiştirelim diye hiç kaçırmadan arıyorlar. Şimdi arıtmadan su kesildi hiçbir şekilde çalışmıyor ama nereye söyleyelim kimse telefona cevap vermiyor.


Kendileri işin ucunda para var olduğunu bildikleri için ulaşıyorlar insana ama sen ara dur ne cevap veren ne konuşan. İnsanlar bu kadar duyarsız olamaz ya insanları mağdur ediyorlar resmen, hayat tamamen çıkar hayatı olmuş.


Waterlife-Nil Su Arıtma Cihazları'ndan ve bu üründen de bıktım az değil 1300 tl para verdim çocuklarımın rızkını helal etmiyorum, tüm çalışanlarına ve satanlara.

Hülya 1.460 Okunma

Cevaplar

 • Waterlife Temsilcisi05 Eylül 2013

  Merhaba hülya hanım daha önceki şikayetinizde muhatap bulamadığınızdan sizlerin sorunu giderildiğini teyitlemek başka şikayetinizin var mı ?diye sormaktı filitreler ücretli olup hakkızlığı uğradığınızı düşünüyorsanız tabi iki hakkınızı arayabilirsiniz . İyi günler .

 • Hülya04 Eylül 2013

  Bukadar ısrarla arıyorsunuz şikayetinizi kaldırın diye Bir şartla kaldıracağım! bir dahaki filtre parasından servis parasını keserlerse kaldıracağim yoksa mahkemeye kadar gideceğim!!! Kandırdığınız insanların hakkınıda arayacağım...

 • Hülya04 Eylül 2013

  Siteyi kullanan hülya hanımın söylediklerini yazan kızıdır.(yani ben) Devamlı annemi arayıp şikayetinizi kaldırın diyorlar baskı yapıyorlar. 6 ayda bir filtre değiştirmeye geldiklerinde ekstra ücret almıyorlar fakat sadece filtrenin ucuna biriken pisliği temizlemek için 35 tl servis ücreti aldılar. İnsaf ya!!! Her gelişinde neden filresi temizlenmiyorda devamlı biriken kalıntılar tıkamış ee temizledik 35 tl havadan uçtu gitti..!!!Şikayetçiyim bu firmadan gelen elemanlardan hepsinden!!!! Neden geldiklerinde içindeki parçalar değişiyorda her 6 ayda bir filtresi de kontrol edilmiyor yada denmiyor burdan arada bir temizleyin diye!!!

 • Waterlife Temsilcisi03 Eylül 2013

  Tuncer beyin : eşi hülya hanım ile görüşüldü teknik servisin geldiği müşteri hizmetlerin numarası verildi . Teşekkür ederek telefonu kapattı .

 • Waterlife Temsilcisi27 Ağustos 2013

  Hülya hanımda müşteri hizmetlerinin numarası olmadığından tarafımıza ulaşamadığını bugün için servisin gideceği bilgisi verildi memnun oldu .

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön