31 Ağustos 2013

Wap25.com Bilgim ve Onayım Olmadan Faturama Ücret Yansıttı!

535662***** numaralı hattımın faturasında katma değerli servis ücreti adı altında 2 farklı kalemden birinin wap25.com olduğunu Turkcell müşteri hizmetlerinden öğrendim. Beni bu servisin numarasına yönlendirdiler ve o numaranın da özel ücrete tabi tutulduğunu aradıktan sonra fark ettim.

Bilgim ve iznim dışında gayri ihtiyari internette yaptığım gezinti sırasında üyelik başlatmışlar. Alenen bu servisler insanların cebindeki parayı gizlice alıyorlar ve GSM operatörleri de bu duruma göz yumuyor. Kullanmadığım bu servisin ücreti iade edilmezse tatil dönüşü bu kuruluş ve GSM operatörü hakkında yasal süreci başlatacağım..

Aslıhan 119 Okunma

Cevaplar

 • Wap25-Vip Eğlence Temsilcisi06 Eylül 2013

  Merhaba Aslıhan hanım, Güvenliğiniz nedeniyle şikayetinizde numaranı görülmediği için numaranızı talep ettik. Çağrı merkezimiz tarafindan 48 saat içerisinde şikayetinizle ilgili bilgilendirilmek üzere aranılacaksınız. Bilginize.

 • Wap25-Vip Eğlence Temsilcisi06 Eylül 2013

  Merhaba Aslıhan hanım, İsim üzerinden kontrol gerçekleştirilememektedir. abonelik gerçekleştirilen numarayı iletebilirseniz konuyla ilgili size yardımcı olmaya çalışacağız. Teşekkürler.

 • Aslıhan05 Eylül 2013

  ücretlendirme yapılan telefon numarası iletişim için belirttiğim numaradan farklı ancak yine benim adıma kayıtlı bir numaradır.

 • Wap25-Vip Eğlence Temsilcisi05 Eylül 2013

  Merhaba Aslıhan hanım, İletişim için belirtmiş olduğunuz telefon numarasının firmamıza ait servislere aboneliği bulunmamaktadır. Ücretlendirme yapilan telefon numarası, iletmiş olduğunuz numaradan farklı ise tekrar bize iletmenizi rica ederiz. Bilginize.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön