22 Şubat 2013 #1647447

Vodafone Vip Eğlence Paketini İptal Edemiyorum!

İnternette gezerken hiç tıklamadığım halde VİP EĞLENCE diye bir şeye abone oldum. Hafta da tam 12 tl alacakmış insaf ya böyle bir şey olamaz. Sonra iptal etmek için İPTAL EĞLENCE YAZIP 3520 ye yolladım birçok sms daha attım bunlara benzeyen ama hiç bir şekilde olmadı arayayım dedim müşteri hizmetlerine ulaşılmıyor zaten şu gibi tl çekiyorlarmış. Sonra müşteri hizmetlerini aradım Vodafone da kimse iptal yetkimiz yok diyor böyle bir şey var mı ya nasıl olmaz. 2 senedir bu operatördeydim ama artık çok değişti Vodafone hiç memnun değilim lütfen şu sorunu çözün.Yoksa değiştireceğim hattımı.

İbrahim 477 Okunma

Cevaplar

  • Wap25-Vip Eğlence Temsilcisi25 Şubat 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, konuya yönelik detaylı yanıtımız 25.02.2013 tarihinde mail adresinize gönderilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

  • Wap25-Vip Eğlence Temsilcisi22 Şubat 2013

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili firma ile paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri"

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön