04 Mayıs 2013 #1778137

Vodafone Vip Eğlence Adı Altında Hattımdan Ücret Tahsil Edildi!

Vip eğlence adlı video ve resim indirme paketine üyelik isteğim olmamasına rağmen 0541920**** numaralı hattım üzerinden üye yapıldım ve 12 tl ücret hattımdan tahsil edilmiştir hemde bana hiç sorulmaksızın servisi kesinlikle kullanmadım hattımdan kesilen ücretin tarafıma iade edilmesini talep ediyorum aksi taktirde kanuni yollardan hakkımı ayacağım.
Not:Hizmeti kesinlikle kullanmadım.

Arda 74 Okunma

Cevaplar

 • Wap25-Vip Eğlence Temsilcisi07 Mayıs 2013

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, incelemeye yönelik detaylar 07.05.2013 tarihinde sikayetvar.com iletişim bilgilerinde yer alan mail adresinize gönderilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Arda06 Mayıs 2013

  Biz mutahasıp dini bütün cemaatine bağlı insanlarız bu tür olaylar şahsımıza hakarettir kul hakkı yemesinler insanların günahına girmesinler yakışmıyor.

 • Arda05 Mayıs 2013

  Kesinlikle yapilan yanlisin cozulmesini bekliyorum yoksa onumuzdeki hafta hukuki islem baslatacagim.

 • Wap25-Vip Eğlence Temsilcisi04 Mayıs 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için hizmeti veren firma ile paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön