31 Aralık 2013

Vodafone İçerik Sağlayıcı Ücreti Yansıtıyor!

Hesabımdan 12 tl kesilmiş, gerekçe Vip eğlenceye üye olmuşum. Tabi ki de bununla ilgili herhangi bir bilgi tarafıma verilmedi. Müşteri hizmetlerini aradığımda kendileriyle alakalı bir durum olmadığını ve üyeliğimi iptal edeceklerini söylediler. Bahse konu firmayı tanımadıklarını da belirttiler ve eklediler; üyelik yapan firma saat 8 ile 24 arasında çalışıyormuş ve telefon numaraları 02164740200 imiş. Bu kadar bilgi verdiklerine göre bir bağlantıları olduklarını düşünüyorum. Hesabımdan kesilen 12 TL'nin faizi ile birlikte tekrar yüklenmesini rica ediyorum.

Mutaf 74 Okunma

Cevaplar

 • Mutaf05 Ocak 2014

  Özür ve paramı istiyorum.

 • Wap25-Vip Eğlence Temsilcisi03 Ocak 2014

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, incelemeye yönelik detaylar 03.01.2014 tarihinde sikayetvar.com iletişim bilgilerinde yer alan mail adresinize gönderilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Mutaf02 Ocak 2014

  Bana ulaşmanıza gerek yok, parayı yatırın yeter. Firma ile baglantımız yok diyip 30 dakıkalık ücretsiz konusma nasıl tanımlanır o da ayrı zaten.

 • Wap25-Vip Eğlence Temsilcisi01 Ocak 2014

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön