26 Mart 2014
Yorum Yap
#2367513

Vip Eğlence Adı Altında Ücret Kesildi!

Durduk Yere hiç telefon elimde bile değilken mesaj geldi "Vip Eğlence aboneliğiniz başladı" Hattım özel ücretli servislere kapalı mobil ödeme kapalı kredi transfer kapalı fatura kontrol aboneliğim olmasına rağmen durduk yere üyelik yapıldı. Aynı şekilde başka bir arkadaşıma da sabah bu şekilde mesaj gelmiş onun da faturasına yansıtılma yapılmış.Turkcell'de bu konu ile ilgili sanırım firma ile anlaşmalı müşteri hizmetlerini aradığımda aldığım cevap hiç tatmin edici değildi. Tekrar operatör değişikliği şart. Turkcell müşterilerine bu şekilde davranıyor ise yapacak bişey yok. En kısa zamanda hattımı başka operatöre taşıyacağım.

Gürsoy Gürsoy 142 Okunma

Cevaplar

 • Gürsoy02 Aralık 2014

  hiç bi şekilde çözüme ulaşılamadı hattımı ön ödemeli kontörlü hatta taşıdım kafam rahat

 • Gürsoy27 Mart 2014

  Katma Değerli Servisler Altında iyi kitlediler 28 tl durduk yere başka operatöre fatura kesim tarihinden önce geçiş yapacağım faturalı hat kullanmak mı bir daha mı asla burası türkiye böyle şeyler sadece turkcell de olur katılıyorum

 • Wap25-Vip Eğlence Temsilcisi26 Mart 2014

  Müşterimiz ile 26.03.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Katma Değerli Servisler hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Wap25-Vip Eğlence Temsilcisi26 Mart 2014

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları