24 Nisan 2014

Turkcell Vip Eğlence Adına Tahsilat Yapıyor!

Turkcell 5 GB kamu internet abonesiyim. İnternette gezinirken karşıma bir link çıktı Vip Eğlence aboneliği diye sayfayı geçmek isterken yanlışlıkla tıkladıktan sonra Turkcell'den bir mesaj geldi ve normalde 30 lira ödediğim fatura 44 lira olmuş yani 14 lira faturaya binmiş.Turkcell gibi bir firma nasıl olur da böyle taşeron firmalarla müşterisini mağdur eder anlamış değilim. Haksız yere tahsil edilen bu ücretin iadesini talep ediyorum.

Harun 147 Okunma

Cevaplar

  • Wap25-Vip Eğlence Temsilcisi24 Nisan 2014

    Müşterimiz ile 24.04.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Katma Değerli Servisler hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Wap25-Vip Eğlence Temsilcisi24 Nisan 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön