15 Nisan 2013 #1743214

Turkcell Tikle Resim Melodi - Tikle Logo Melodi!

Son bir kaç aydır faturamın ziyadesiyle yüksek gelmesinin nedenin paket kullanım aşımı nedeniyle meydana gelmiş olabileceğini düşünüyordum. Ancak en son ay fatura detayını incelediğimde, "Katma Değerli Servisler" / "Tikle Logo Ve Melodi Servisi" adı altında her ay ortalama fazladan 65 TL ödediğimi fark ettim. Ben böyle bir servise hiçbir zaman üye olmadım. Böyle şeylerle de asla işim olmaz. Zaten gördüğüm kadarıyla benim gibi mağdur olan çok sayıda kişi var.

Diyar 2.797 Okunma

Cevaplar

  • Diyar01 Ocak 2016

    Avea ya geçtim kurtuldum Turkcell kazıklarından. Şimdi aynı hizmeti yarı fiyata alıyorum.

  • Diyar17 Nisan 2013

    Dün 4440532 numarasından Turkcell müşteri hizmetleri temsilcisi aradı. Kendisine teşekkür ederim, gayet ilgili ve yardımseverdi. Söz konusu ücretin Turkcell değil YBS unvanlı bir firmanın Tikle Resim Melodi unvanlı hizmetine abone olduğum için faturalandırıldığını söyleyip bu üyeliğimi talebim üzerine iptal edildi. Ancak Turkcell' in bu hizmetin üyelik işlemi dışında olmasına rağmen üyeliğin iptali işlemini kendisinin gerçekleştirebilmesi de ilginç bir durum. Ayrıca tüketiciyi mağdur eden bu tutumu için YBS Yeni Bilgi İletişim Bilgi Sist. A. Ş. unvanlı işyeri hakkında ilgili yerlere yasal başvurularımı yapacağım.

  • Wap25-Vip Eğlence Temsilcisi16 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön