27 Temmuz 2013
Yorum Yap
#1925947

Turkcell Habersiz Üyelik Yapılması!

25 Haziran 2013 tarihinde 3G modem data hattımdan wap.resimmelodi.com sitesine üyeliğim
yapılmış ve haftalık 12 TL olan ücreti faturamdan tahsil edilecektir.Bu siteye bilinçli olarak girmedim ve herhangi bir üyelik formu doldurmadım ve onaylamadım.


Ayrıca tarafıma herhangi bir üyelik bilgisi iletilmemiştir.Faturamdan toplam 4 haftalık üyelik ücreti olan 48 TL alınacaktır.Hiçbir hizmet almadığım bu siteyi ve bu sitenin üyelik ücretini tahsil edilmesine aracı olan Turkcell firmasını da şikayet ediyorum.

Gökhan Gökhan 25 Okunma

Cevaplar

  • Gökhan30 Temmuz 2013

    Turkcell şikayetim konusunda 3 gün sonra cevap verdi ve şikayet konusunu çözüm kavuşturdu.Bu konuda gerekli ilgiden memnunum.En önemlisi bizim gibi tüketicilerin sesi olan şikayetvar sitesinin bu kadar etkili olduğunu görmek memnuniyet verici.Teşekkürler site yönetimine.

  • Wap25-Vip Eğlence Temsilcisi29 Temmuz 2013

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları