14 Şubat 2013

Turkcell Haberim Olmadan Üyelik Yapılmış!

Turkcell benim haberim olmadan Wap25 ve melodi servisine benim hiçbir şekilde onayım olmadan beni abone yapmış ve faturama 60 TL yansıtmışlar. Müşteri hizmetlerini arayıp söylediğimde ise benim onlar abone yaptıktan sonra iptal etmem gerektiğini yoksa faturama yansıyacağını söylediler. Üstelik bunu iki ay önce iptal etmeme rağmen yaptılar. Bu nasıl bir hizmettir, nasıl bir anlayıştır anlamış değilim. Devamlı bir şeyler çıkartıp faturama ekliyorlar. En kısa zamanda hattımı başka bir gsm e taşıyacağım.

İlhan 55 Okunma

Cevaplar

  • İlhan16 Şubat 2013

    Turkcell için şikayetvar.com sitesine yaptığım 1630560 numaralı şikayetimden sonra firma bana dönüş yaptı fakat hiçbir şekilde çözüm sunmadılar. Turkcell beni, benim haberim ve onayım olmadan wap25 ve tikle servisi adı altında ne olduğunu dahi bilmediğim bir servisi kullandığımı iddia edip bana 60 TL fazla fatura yansıttılar. Normal şartlarda bu tür aboneliklere benim onay vermem gerekirken, hiçbir sms ile onayımı almadan ve bunu kanıtlayamadan bana abone olduğumu iddia edip faturamda düzenleme yapmıyorlar. Bana yapılan açıklama sadece internet üzerinden abone olduğum fakat detay veremiyorlar. Hiçbir şekilde çözüm üretilmiyor. Sanırım tek çözüm GSM operatörünü değiştirmek.

  • Wap25-Vip Eğlence Temsilcisi14 Şubat 2013

    Müşterimiz ile Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden 14.02.2013 tarihinde görüşülmüştür. Tikle servisi nedeni ile gerçekleşen ücretlendirmenin detayları hakkında müşterimize bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön