24 Haziran 2013
Yorum Yap
#1863536

Turkcell Bilgim Dışında Wap 25 Üyeliği Yapılmış!

Turkcell kullanıcısıyım. Yaklaşık 3 ay önce hattımı faturalıya taşıdım ve aylık 25 TL'lik paket aboneliği aldım.Faturalarım yansımaya başladığında 99 liraya kadar çıktığını gördüm.Operatörümü arayıp sebebini sorduğumda Wap 25 adında bir Vip eğlence aboneliğim olduğu söylendi. Fakat ben bireysel olarak kesinlikle böyle bir işlem yapmadım. Araştırma yaptığımda birçok insanın bu şekilde mağdur edildiklerini ve kendilerine bilgi verilmeden abonelik oluşturduklarını gördüm. Bu konu hakkında şiddetle şikayetçiyim ve gerekenin yapılmasını istiyorum.

Burcin Burcin 30 Okunma

Cevaplar

  • Wap25-Vip Eğlence Temsilcisi25 Haziran 2013

    Müşterimizi 25.06.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Wap25-Vip Eğlence Temsilcisi24 Haziran 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları