03 Ocak 2014

Avea Vip Eğlence Paketi Üyelik Ücreti Kesecekmiş!

Avea jet modem 4gb+2gb 'lik paketi satın alıp 0507 063 **** numaralı faturalı hattı taahhüt imzalayarak satın aldım. Tarafıma 25 TL KDV ve ÖİV dahil geleceği ve eğer 2gb daha kullanırsam 10tl karşılığında toplamda 35 tl olarak faturalandırıldığı okuduğum sözleşmede yazıyordu.


1 ocak 2014 tarihinde gelen mesajlara bakarken Vip Eğlence paketi adı altında bir pakete üye yapıldığım ve mesaja ret cevabı vermezsem her hafta olacak şekilde 12 tl olarak ücretlendirileceği yazılıydı.


Müşteri hizmetleri ile yaptığım görüşmelerde yine gelse yine aynı ücretle ücretlendirileceğim, her hangi bir filtreleme durumu olmadığı söylendi. Haklarımın tarafıma iade edilmesini istiyorum.

Bedir 90 Okunma

Cevaplar

  • Wap25-Vip Eğlence Temsilcisi13 Ocak 2014

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 08.01.2014 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Wap25-Vip Eğlence Temsilcisi03 Ocak 2014

    Sayın Yetkili, İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön