14 Mayıs 2013 #1797508

Avea Vip Eğlence Paketi Adı Altında Ücret Kesimi!

Kurumsal hattım haberim ve iznim olmadan adını bile duymadığım vip eğlence diye bir siteye üye yapıldı. iptal mesajıyla hemen iptal ettirdim. zaten hiçbir zaman üye olmamıştım. üstelik haftada 12 tl ücret kesileceği bile yazılmıştı sms de.


Hemen Avea'ya internetteki müşteri hizmetleri kanalı aracılığı ile bir şikayette bulundum. kendilerine numaramın nasıl bu tür sitelere verildiğini sordum. maalesef Avea'dan bana bir cevap gelmedi. üstelik bu sabah Avea bana bir sms gönderip "vip eğlence kampanyasıyla kazandığınız 30 dk hattınıza yüklenmiştir" dedi. faturama hiçbir ücretin yansımamasını ve bu üyeliğin sonsuza kadar iptalini istiyorum.

Nevzat 58 Okunma

Cevaplar

  • Nevzat13 Haziran 2013

    Aynı şeyi her şikayetin altına Copy paste yapmak dışında bir cevap verdiğiniz oldu mu hiç ? Müsterinize bu kadarcık saygı gösterseniz batar mısınız?

  • Wap25-Vip Eğlence Temsilcisi12 Haziran 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 20.05.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Wap25-Vip Eğlence Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön