Wap25-Vip Eğlence Haksız Ücret Yansıtıyor!

Cavit Nail K. |

Firmamıza kayıtlı data hattından toplam 70 TL haksız tahsilat yapılmıştır. Spor Station hizmeti adı altında para YBS A.Ş. tarafından Vodafone faturama eklenmiştir. Data hattı Wi-Fi 3g modem/routera takılı olduğundan YBS firmasının belirttiği gibi bu cihaz ne kendi kendine maç seyredebilir ne de mesaj okuyabilir. YBS'nin iddasını ispatlayıcı siteye girdiğimi belirttikleri saatteki ip adresimden başka hiçbir delil sunamamıştır. (Siteye giren cihaz marka/model veya seri No. Gibi)

Sitelerine bırakın üye olmayı girip girmediğim bile belli olmayan YBS şirketi için faturama ekledikleri 70 TL Vodafone'dan iade etmelerini istiyorum.

Etiketler :

Habersiz / Hileli Üyelik Yanlış/Habersiz Tahsilat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 19 Ocak
  17:41

  Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.