Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
5
Çözüldü

Wallet Skype Yatırım Platformu Mağduriyeti Ve Çözüm Arayışı

Feda
02 Mayıs 12:19
4.179

Türk Doğa Yatırım platformuna girdiğimde e-posta ve telefon formuyla +44 yabancı numarayla 20 Mart 2024'te arandım. Cumhurbaşkanlığı ile desteklenen güvenilirlik sağlayıp, 250 dolar ile Türk Binance hesabına Skype uygulaması aracılığıyla para yatırtıldı. %20 kazanılan paradan kar alacaklarını ve finans danışmanı annesi Türk olan H. B. adlı şahıs kabul etmiş ve arayarak güven sağladı. Wallet hesabı açtırıp Skype ile alım satım yaparak kazandırdı. 'Wallet'ten 2 bonus kazandınız' diye e-postadan mesaj geldi. 10.000 dolar yatırırsak iki katı kazanç ile Türk bankalarından, 14 gün içinde para çekip kapatarak, 'biz bankaları kullanalım' dedi H. B. uzman. Sonra 'Wallet'te sigortanız yok, 6742 dolar yatırırsak 6400 dolar iade olacak' şeklinde bir teklifte bulundular. Skype ile Türk bankalarına beraber girilip ne kadar kredi çekilebileceği incelendi, yapamadıklarında müşteri temsilcisini arayıp, istenilen para Türk Binance'den Wallet'a aktarıldı. Bonus ve sigortam olmadığını söyleyen Türk Borsa Sorumlusu +44 yabancı numaradan Ö. adlı şahıs, birbirleriyle bağlantılı. 25.800 ABD dolarımı hesaptan çekmek isteyip, 14 günde banka hesabını kapatalım dediğimde H. B. adlı İngiltere'de şirketi olan uzman bayan işi yokuşa sürdü. İstenilen paraları yatırmadığımı bahane ederek, Skype ve WhatsApp'tan çıkmıyor, aranmıyor. 3 Nisan'da savcılığa dilekçe verdim. Cumhurbaşkanımız ve değerli savcılarımız, B* Skype uygulaması ile Türk bankaları boşaltılıyor, şahıslara güven verip, C** K**** ismiyle inandırıldım. Dolar olarak paramın Wallet'ten kilit konulduğu için aktarıma izin verilmiyor. 'Uzman destek alın' yazıyor. Türk savcılarımız ve Siber Suçlarla Mücadele birimlerimiz pek çok mağduru B* durumdan kurtarabilir. Türk bankalarından para çektirip, dolar olarak paramız Wallet şirketinde bloke edilmiştir. Ses kaydı ve konuşma metinleri, isimler, şirket dokümanları elimdedir. Islak imzam olmadan adıma açılan şirket, borç vs. her türlü şantajı kabul etmiyorum. Savcılık ve Siber Suçlarla Mücadele birimleri bunları tespit edip, paramın Türk bankalarına aktarılmasını arz ve rica ederim.

Wallet Skype Yatırım Platformu Mağduriyeti Ve Çözüm Arayışı
Wallet Skype Yatırım Platformu Mağduriyeti Ve Çözüm Arayışı
Wallet Skype Yatırım Platformu Mağduriyeti Ve Çözüm Arayışı

Gelişme
Gelişme

30 Mayıs 16:29

TR Binance Hakkında

Sayın Müşteri Temsilcisi ve TR Binance Müdürü, TR Binance'den Wallet'a attığım paramı, Wallet üzerinde olan paramı Binance'ye aktaramıyorum. Wallet kilit anahtarı koymuş. Bu bir bilgilendirme ve yardım talebidir. Yardımınızı talep ediyorum. Şirket Wallet numaramı aşağıda paylaşıyorum. Wallet No: TQZnTVJu3U51bF3soSYdxgAQRGMWgdxi8Q Bu numaralı Wallet'tan paramı TR Binance'ye yatırmalarını isteyiniz. Benimle iletişime geçmiyorlar. TR Binance hesabıma paraları yatırmalarını rica ederim.

04 Mayıs 00:18

Konu: wallet şirket te param çekilemiyor. TQZnTVJu3U51bF3soSYdxgAQRGMWgdxi8Q Yukarıda Şirket ismi olan, Wallet şirketinde 25.800 Dolarımı çekemiyorum. Şirket ile görüşemiyor ve irtibat sağlayamadım. 3 Nisanda Savcılığa hukuki başvurdum. Dava açtım. Türk Doğa yatırım, Skype ile wallete param aktarıldı. Arayan kişilere ulaşılmıyor. Param bu wallet şirketinde blokelidir. Paramı, trbilance ye nasıl aktarabilirim. Aktarım için kilit var, uzman birinden, tron ağından bahsediliyor. Konuyu çözmenizi Rica ederim.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Mesut

Çözüldü görülüyor nasıl çözüldü bilgilendir gerçekten çözülmüş paranızı alabilmişseniz buraya yazın insanlarda bilsin öğrensin feda bey

Feda

Savcılık takipte

Mustafa

İyi akşamlar feda bey paylaştığın resimde telegram adresi konuşma var peki o konuşmadaki arkadaşla bağlantı kurdunuz mu destek adresi ve yurt dışı numarası yazmış parasını aldığını bildirmiş sizinde şikayetiniz çözüldü gözüküyor

Benzer Şikayetler

Wallet Skype Wallet Ve Türevleri Peşinizdeyim

Davut
10 Haziran 21:14
1.415
2

Wallet Skype GET-mer Şive Borsa

Ayhan
09 Haziran 21:03
1.383

Wallet Skype Borsa Yanıltmacası

Reyhani
31 Mayıs 17:29
2.176
Wallet Skype Borsa Yanıltmacası
Benzer Şikayet Yaz