Wall Street Institute Yanlış Beyanla Sözleşme İmzalatıp Sonra Muhatap Bulamamak.

Tc Kader Ö. |

Kursla 7 seviye ile anlaşma yapmıştım. Anlaşma yaparken 7 seviye için ortalama bitirilmesi gereken süre bildirildi. Ben bu sürede bitirmesi mi gerekiyor dediğimde ortalama sürenin bu süre olduğu söylendi. Özelikle yoğun çalıştığımı ve esnek çalışma saatlerim olduğunu belirterek bu sürede bitemeyeceğini söylediğimde 7 seviye olarak anlaştığımı bildirdiler.

Gerçeğin bu olmadığını şube değiştirdiğimde öğrendim. Neymiş efendim spor salonuna nasıl yıllık üye oluyorsanız bu da öyleymiş. Aslında üyelik sözleşmesiymiş. Seviye hak getire.

Konuştuğumda dilekçe yazdım. Yönetime verilip bir hafta içinde dönüş sağlanacaktı. O da yok.

Etiketler :

Yönetim - Sekreterya Kayıt - Kayıt İptal

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Tc Kader Ö.
  28 Ekim
  11:22

  Beni aradığınızda rüyalarınıza girmişti şikayetim:) Öyle demiştiniz... Sizden arama beklerken zahmet edip telefonla dönüş yapmayıp buraya cevap yazmışsınız. Yine yine yanlış beyanlarla ki şikayetimin başlığı değişerek!

  Cevabınızda 'Öğrencimiz daha yüksek çalışma temposu ile ' yazmışsınız. Ben yoğun çalışma tempom olduğunu defalarca belirterek dalga geçer gibi bi de bu şekilde cevap vermişsiniz.

  Yanlış beyanlarla ve hatalı bilgilendirmenin elbette sonuçlarına katlanmak zorunda kalacaksınız.

  Sonuna kadar hakkımı arayacağım... .

 • 28 Ekim
  09:48

  Merhaba,

  Öğrencimiz daha yüksek çalışma temposu ile daha hızlı bir şekilde ilerleyeceği 'Membership' programına kayıt olmuştur. İmzalı sözleşmesinde ürün ve başlangıç-bitiş tarihleri açıkça belirtilmiştir.

  Sözleşme süresi bittiğinden dolayı öğrencimize olumlu dönüş yapamamaktayız.

  Bilgilerinize sunarız.
  Saygılarımızla.