02 Mart 2016

Wall Street Institute Sözleşmenin Feshi..

3.02.2016 tarihinde başladığım bu kuruma haklı gerekçeler sunarak, sistemin işleyişindeki aksaklıkları dile getirerek sözleşmemin iptalini sundum. Kanunlar gereğince %10 kesinti yapılacakmış (ki bu haksızlık) ve ekstra olarak girdiğim derslerinde ücreti hesaplanacakmış. Siz zaten benimle alacağım eğitime karşılık 6.500 gibi uçuk bir rakamı imzalıyoruz; defter, kitap. Vermek yok iki hafta kurumunuza gelip gitmişim bir de 6.500 yani sözleşme üzerindeki fiyatının üstüne benden nasıl eğitim masrafı kesebiliyorsunuz?

Bana verilen hakları yerine getirmeyip üstüne bir de beni yanıltıyorsunuz. Kayıt esnasında ilgili olup sonraki aşamaları da bizzat bildirmiyorsunuz. Neden ayrılmak istediğim, sistemdeki yanlışları ve hataları, kayıt öncesi eğitimin detaylı bilgilendirilmemesi sorunlarını açıkça dile getiriyorum ve hala suçlu ben olarak gösterip sözleşmeyi haklı gösteriyorsun...

Umut 2.231 Okunma

Cevaplar

  • Wall Street English Temsilcisi03 Mart 2016

    Merhaba, Öğrencimizin bahsettiği %10’luk kesinti yasal bir zorunluluktur. Başlangıç tarihinden itibaren alınan hizmet bedeli toplam tutardan düşülerek sözleşme işlemleri gerçekleştirilmiştir. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön