15 Mart 2013

Wall Street Institute Sözlerini Tutmadılar!

Şikayetleri ve yetkililerin cevaplarını okudum. Bende ne yazık ki taksim şubesinin öğrecisiyim hayatta yaptığım en büyük hata buraya kayıt yaptırmak oldu ki İngilizcem kötü olmadığı halde şunu merak ediyorum yetkililer kendi firmalarını koruyarak öyle güzel cevaplar vermişlerki sanki bukadar insanın işi gücü yok bu kursla uğraşıyor karalama yapıyorlar.

Acaba yurt dışı merkezinin şubelerde olan bitenden haberleri var mı? Kafalarına göre uyguladıkları indirim politikaları ve sözde esnek ders saatleri (tabiki kendilerine göre esnek) siz oraya başlarken bir çok vaat veriyorlar ama sonra öğreniyorsunz.

Sezgi 1.717 Okunma

Cevaplar

  • Sezgi 18 Mart 2013

    Bu geniş bakış açısını tebrik ediyorum mba öğrencisiyim yani boş keseden birşeyler söylemiyorum bizzat kendim yaşadım ve siz neyi nasıl yaptığınızı çok iyi biliyorsunuz sözde esnek dersleri haftada ''3 SAAT'' hiç gitmeyelim daha iyi birde ders kapasitesi dolunda derse giremiyoruz şaka gibisiniz gerçekten! Crm, pazarlama vs derslerini alıyorum ama farkında olmadan bu derslerı siz veriyorsunuz üniversiteye boşa para vermişim ingilizcenin yanın promosyon birçok şey öğrenmişiz haberimiz yok katkılarınızdan dolayı minnettarım yaşasın wsı ailesiiiiiiiiii... bu arada birçok siteye sizle ilgili yazı yazıyorum haberiniz olsun sevgiler:))))

  • Wall Street English Temsilcisi18 Mart 2013

    Merhabalar, Kampanyalarımız her kurumun yaptığı gibi yılın belli dönemlerinde yapılmaktadır. Kampanyalarımız tabiatiyle sadece kampanya döneminde geçerli olup öncesinde ve sonrasında kayıt yaptıran öğrencilerimize uygulanamamaktadır. Bununla birlikte bu platformda yapılan tüm şikayetler konunun muhatapları ile birebir görüşülerek çözüm yolu aranmakta, öğrencilerimizle yaptığımız sözleşme çerçevesinde onların yararına olabilecek tüm seçenekler değerlendirildikten sonra cevap yazılmaktadır. Saygılarımızla bilgilerinize sunarız. WSI Türkiye

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön