Wall Street Institute Personel İlgisizliği!

Neslihan A. |

2014'ün Eylül Ekim aylarında Wall Street English'e gidip fiyat teklifi ve kurs detay bilgilerini almak için kurumu ziyaret ettim. Fiyat teklifini aldık akabinde kurs işleyişi aktarıldı. Fakat bu kurs detayında en önemli bilgi paylaşılmadı. Bu da kurs süresinin belirli bir tarihe kadar olduğu ve o tarihin dolduğunda kursa gelme hakkınız doluyor bilgisi söylenmedi.

Tek söylenen istediğiniz zaman kursa gelebilirsiniz denilmesi. Şubeyle bu bilgiyi neden paylaşmıyorsunuz denildiğinde ise o gün atlanmıştır diye söyleniyor. Bu nasıl bir iştir. Buraya gidip bilgi aldığıma da o sözleşmeyi yaptığıma da çok pişmanım. Ben babamı kaybettim kursa devam edemiyorum ve kursa devamlılık süre insanlar ilgisiz.

Etiketler :

Kayıt - Kayıt İptal Ücret / Senet İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Neslihan A.
  21 Ekim
  12:06

  Şahıs olarak Serkan Beyle ilgili gerek kurumla ilgili şikayetçiyim. Buraya gidip de bilgi aldığım ve yazıldığım gün için çok pişmanım. Gerek insanların anlayışsızlıkları konusunda gerek verimli bir eğitim olmaması konusunda beni çok ama çok üzdü.

  Bir insan parasıyla rezil olur mu oldum maalesef. Yetkililerden konuyla ilgili yardımlarınızı ve geri dönüşlerinizi rica ediyorum.

  Saygılarımla

  Neslihan Artam

 • Neslihan A.
  21 Ekim
  12:04

  Bu arada öğrencilerinize verilen değer görülüyor verilen cevaplara bakılırsa. Bu kayıpları yaşamaya başladığımda kursu arayıp dondurmak istedim. Çünkü yaşadıklarımdan dolayı bana verim vermiycekti. Oğuzhan bey şube müdürünüz devam ederek deneyip görülmesi konusunda bir bilgi paylaşımında bulundu. Bu kurumun dondurma özelliğinin olmadığını söyledi. Nitekim verimli olmadı denenmesine rağmen. Takdir edersiniz ki acısı olan bir insan ne kadar anlayabilir. Kardeşimin elinden amaliyat olması, babamı ve anneannemi kaybetmek çok yıprattı ve psikolıjik çöküntüye uğrattı.
  Şahıs olarak Serkan Beyle ilgili gerek kurumla ilgili şikayetçiyim. Buraya gidip de bilgi aldığım ve yazıldığım gün için çok pişmanım.

 • Neslihan A.
  21 Ekim
  12:03

  Bana satılan eğitimin bir süresi olduğu Kesinlikle söylenilmedi ve ingilizceyi öğrenmeden bu kapıdan çıkmıycaksınız denildi. İstediğiniz zaman bu eğitiminizi alabilirsiniz diyerek satıldı bu eğitim bana. Gerekirse tüm bu konuşmaları kişiyi bulup ispat edilmesini rica ediyorum. Bir gaflete uğrayıp buraya yazıldıktan sonra hayatımın en zor zamanlarını geçirdim. 02.04.2015tarihinde babamı kaybettim. Akabinde 21.06.2015 tarihinde anneannemi kaybettim. Öncesinde özel zamanlarda yoğun bir şekilde çalışılan bir kurumda çalıştığım için bayram ve yılbaşı öncesi eğitimime devam edemedim. Tabi yaşamış olduğum tüm durumlar sizin çalışan hocalarınızı ilgilendirmiyormuş.

 • Neslihan A.
  21 Ekim
  11:53

  Wall Street English üst yönetileriyle veya Wall Street English sahibiyle görüşme yapmak istiyorum.
  Bununla ilgili yardımlarınızı Rica ediyorum

  teşekkürlerimle
  Neslihan Artam

 • 19 Haziran
  12:31

  Merhaba

  Öğrencimizle karşılıklı yapmış olduğumuz sözleşmede eğitiminin başlangıç ve bitiş tarihleri açıkça belirtilmiştir. Ayrıca öğrencilerimizin online olarak ders çalışabildikleri sistemimizde ve ana dili İngilizce olan öğretmenlerimizle yapılan encounter adını verdiğimiz uygulamalı pratik derslerimizin sonunda kendilerine verilen belgelerde eğitimlerinin başlangıç ve bitiş tarihleri, ilerleme durumları, ulaşmak istedikleri seviyeye gelmek için minimum yapmaları gereken çalışma temposu bulunmaktadır.

  Öğrencimizin eğitim süresi boyunca tüm aktiviteleri kayıt altına alınmış olup, herhangi bir ek sure söz konusu değildir.

  Bilgilerinize sunarız.

  Saygılamızla