Wall Street Institute Para İadesi Sağlamıyor!

Nevzat N. |

7 kur eğitim için kayıt yaptırdım (bu da yaklaşık 12-15 ay eğitim yapıyor), ücretini de peşin ödedim. İlk ay her şey iyiydi, bol bol derslere giriyordum ama ikinci ay dersler bıçak gibi kesildi ve 2 hafta da sadece 2-3 saat ders alabildim. Ve bu sistemden hiç memnun olmadığımı ve kayıt iptalini, geri kalan eğitim süremin hesaplanarak para iadesinin yapılmasını talep ettim. Gönderdiğim onlarca maile cevap alamadım. Ve sonunda cevap sadece kurstan geldi "para iadesi mümkün değildir". Yani şunu anlamış oldum kayıt yaptırana kadar, parayı alana kadar her şey güzel ama sistemden memnun kalmayınca para iade talebine cevap dahi yok. Boşa gitti zaman ve para.

Etiketler :

Kayıt - Kayıt İptal Ücret / Senet İade

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Nevzat N.
  09 Ocak
  13:22

  Politik bir cevap verdiğiniz için teşekkürler. Yalnız eğitim sisteminden ve derslerin az oluşundan memnun kalınmadığında para iadesini neden yapmıyorsunuz? Ortada bi memnuniyetsizlik var ve siz bana "bunu defalarca anlattık" diyorsunuz. Ben dilekçeyi verdikten sonra bana cevap kısa sürede gelmedi. 3 hafta bekledim ve bu süre zarfında birkaç kere de mail gönderdim yine cevap gelmedi. Kendim telefon ederek para iadesinin yapılamayacağını öğrendim. Lütfen elinizi vicdanınıza koyun ve geri kalan süreyi hesaplayarak para iadesini yapın. Bu şekilde haksız kazanç elde etmemiş olursunuz. Tekrar söylüyorum, 14 gün içerisinde 2-3 saat eğitimle ingilizce öğrenilmez.

 • 09 Ocak
  12:27

  Merhaba,

  Tüm öğrencilerimize eğitimlerinin başında, eğitim sistemimiz hakkında detaylı olarak bilgi verilmektedir. Öğrencilerimize seviyelerine uygun olarak girebilecekleri dersleri duyurulmakta ve her şubemizin öğrenci sayısına göre düzenlenmektedir. Öğrencilerimizin WSE olarak önerdiğimiz iyi çalışma alışkanlıklarını (Good Study Habits) uyguladıklarında hedeflerine kolaylıkla ulaştıklarını görmekteyiz. Öğrencilerimize iptal şartları defalarca anlatılmış olup dilekçesini bizimle paylaştıktan kısa bir süre sonra da sonucu kendisi ile paylaşılmıştır. Tüm sözleşmelerimiz, öğrencilerimizle mutabakata varılarak imzalanmakta ve sözleşmenin 10. maddesinde iptal şartları açıkça belirtilmektedir. Öğrencilerimiz eğitimlerine başlamadan önce karşılıklı olarak bu madde kabul edilmektedir. Öğrencimizin talebine ne yazık ki olumlu yanıt veremediğimizi bilgilerinize sunarız
  Saygılarımızla,