30 Kasım 2015

Wall Street Institute Kocaeli Şubesi Öğretmen Eksikliği!

Eylül 2015'te kayıt olduğum bu dil kursunda, bana anlatılan yabancı hocaların bulunduğu, her sınıfın en fazla 8 kişi olacağı ve her hafta 2 kere sosyal club ve CC dersleri alabilmemdi. Fakat şu anda koskoca kurs bünyesinde 3 tane öğretmen var ve 3'ü de Türk. Öğretmen azlığından dolayı sınıflar kalabalık.

Birebir olması gereken encounterlar bile 1 den fazla kişilerle yapılıyor. Ve dikkat edecek olursanız bu konuda tek şikayetçi olan ben değilim. Bu siteye başka şikayet sitelerine de bakarsanız herkesin bu konudan mustarip olduğunu göreceksiniz. Bu olumsuzluklar giderilmediği takdirde siz arkadaşlar 5 günde bir bilgilendireceğim.

Serkan 2.469 Okunma

Cevaplar

  • Serkan 02 Aralık 2015

    Adı üzerinde tamamlayıcı dersler. Siz benden bunlar için para aldınız. Ben pratik yapamadıktan sonra nasıl ingilizce öğrenecem? Ayrıca faturama baktığımda online eğitim materyalleri ödediğim miktarın sadece bir kısmını oluşturduğunu görüyorum. Son olarak şunu söyleyeyim öğretmen eksikliği açılan ders sayısını da etkiliyor. Ve sloganınız da bulunan esnek derslere imkan vermiyor. Zaten kaç gündür resepsiyon derslerde yer açılmasını beklemek için beni daha sonra telefonla arayacaklarını söylüyorlar ve istediğim günün dolu olduğunu söylüyorlar. Ben bunun için para ödemedim. Bunları düzeltmek zorundasınız. çünkü siz zaten çok pahalısınız. (wse-İzmit şubesi)

  • Wall Street English Temsilcisi02 Aralık 2015

    Merhaba, Eğitim döngümüzün temelini multimedya çalışmaları, dijital kitap ve uygulama dersleri oluşturmaktadır. Uygulama dersleri (encounter) özel ders olmayıp ortalama 2 kişilik sınıflarda yapılmaktadır. Öğrencimizin bahsettiği sosyal club ve CC dersleri ise tamamlayıcı eğitim çalışmalarıdır. Bu çalışmalar öğrencilerimizin pratik yapabilmesi adına oluşturulmuştur. Bu temel çalışmalar ile öğrencilerimiz hedeflerine ulaşabilmektedirler. Ancak öğrencimizin geri bildiriminin titizlikle değerlendirilip gerekli bir aksiyon var ise alınacağını belirtmek isteriz. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön