Wall Street Institute Kayıt Öncesi Eğitim Şeklini Farklı Anlatıp Daha Sonrasında Başka Bir Sistem Çı

Gizem Ç. |

Kayıt yaptırmadan önce sırf kayıt alabilmek için hocalarla birebir ders işleneceği söylendi ama 2 kez kursa gittiğimde sadece oradaki PC'lerde ve kitaplarla evde kendim çalışacağımı anladım. Bu şikayetimi oradaki yetkililere telefonla birkaç kez, sonra da kursa giderek söyledim. Bana bunun özel derse girdiğini burada böyle olmadığını kendim çalışıp sorum varsa soracağımı söylediler. Ayrıca nasıl beğenmem diye sinirlendiler kurumsal bir firmaya hiç yakışmayan bir tavır sergilediler. Olmayan eğitim sistemini bana sattılar. Baştan doğru şekilde anlatsalardı asla böyle bir kursa bu kadar para yatırmazdım. Paramı da baştan aldılar. Şimdi sözleşmemi iptal etmiyorlar ve paramda gitti mağdur kaldım.

Etiketler :

Yanlış Bilgilendirme Yönetim - Sekreterya

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Gizem Ç.
  04 Kasım
  21:57

  bu firmadan ve çalışanlarından hiç bir şekide memnun kalmadım.çözüm sürecinde yazılı olarak merkeze mail atmamı istediler geri dönüşü bile gerekçesiyle birlikte yazılı olarak yapmadılar.tavır ve hareketlerden çok rahatsızlık duydum.

 • Gizem Ç.
  04 Kasım
  21:44

  1 kez multimedia ve 1 kez sosyal kulüp derslerine katıldım.sisteminizin anlattığınız gibi olmadığını anlamam için bunlar yeterliydi.Bana kayıt öncesi hocalarla birebir ders anlatımı olacağı söylnemiştir farklı cümleler ve farklı anlatımlarla eğitim sisteminizi çekici hale kılıp daha sonrasında hüsran yaşattınız.Ayrıca ben sizin kursunuzdan aylarca hizmet alıp böyle bir talepde bulunmadım.Anlatıldığı gibi bir sistem olmadığını farkettiğim an şikayetimi dile getirdim.Kurumsallıktan bahseliden bir yerde çalışanların kurumsallığa uymayan tavırlarda bulunması da ne kadar doğru?Hem yanlış bilgi verip hem hakkedilmeyen parayı alıp hemde sinirli tavırlarda bulunmanız ne kadar adeletli ve kurumsallığa yakışır?

 • 03 Kasım
  14:42

  Merhaba,

  Öğrencimize, eğitiminin başlangıcında eğitim sistemimiz detaylı olarak anlatılmıştır. Multimedia çalışmaları, encounter adını verdiğimiz yabancı öğretmenlerimizle ortalama 2 kişilik sınıflarda yapılan derslerimiz, sosyal kulüp ve akıcı konuşma derslerimiz hakkında detaylı bilgi verilmiştir. Öğrencimizin iptal talebi bize ulaştığında merkezimizdeki öğretmenlerimiz ve danışmanlarımız kendisi ile ilgilenmiş, bu kararı vermesi için erken olduğu sistemimizi anlamak için biraz zaman vermesi istenmiş ancak olumsuz yanıt alınmıştır. Öğrencimiz hiç katılım sağlamadığı yabancı öğretmenlerimizle yapılan derslerimizden verim alamayacağı konusunda fikrini değiştirmemektedir. İptal talebine sözleşme şartlarının sağlanamaması nedeniyle ne yazık ki olumlu yanıt veremiyoruz.

  Bilgilerinize sunarız