Wall Street Institute Kayıt İptali Ve İcra Takibi!

Ali Ersin Y. |

Çalıştığım şirket 28.08.2013 başlangıç - 28.08.2014 bitiş olmak üzere bir kur satın alması yapmış %30 çalışan olarak bizler ödeyecektik. 3 taksitlik senetlere imza attım. Yalnız o dönemde proje çalışmaları yoğun olduğundan dolayı iptalini o zamanki İzmit Wall Street Instute şubesi direktörüne bildirdim ve iptalin gerçekleşeceği bilgisini aldım.

21.03.14 Cuma günüde telefonuma borcum olduğuna dair mesaj geldi. Merkezi aradım o zamanki direktörün işten ayrıldığını öğrendim. Yeni direktör ile görüştüm ve muhasebeyle görüşüp bana durumun düzeltileceğini söyledi. 19.11.2014 anı itibariyle evime icra yolladılar. Benden almadığım eğitimin parasını istiyorlar.

Etiketler :

Ücret / Ödeme Kayıt - Kayıt İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ali Ersin Y.
  07 Aralık
  17:59

  Artık adını bile duymak istemiyorum.....

 • 26 Kasım
  17:28

  Merhaba,

  Öğrencimizin sözleşmesinin kendine sağladığı hakları kullanmamış ve eğitimini tamamlamamıştır. İptal talebi ile ilgili olarak tarafımıza ulaşan her hangi bir evrak veya dilekçe bulunmamaktadır. İptal talebini yazılı olarak bildirmiş olsaydı kurumsal anlaşmamız çerçevesinde bu eğitimden başka bir çalışan faydalanabilirdi ancak talep ettiği konuda kendisine olumlu dönüş yapamamaktayız.
  Bilgilerinize sunarız.