05 Eylül 2013

Wall Street Institute'den İlgi Alaka Ve Herhangi Bir Dönüş Yok!

2011 yılı kayıt olduğum kurumunuza uzun süre aralıksız devam ettim. Aldığım tekrarlar doğrultusunda kontratımın süresi ünitelerimi bitirmek için yeterli olmadığından uzatma süresi talebinde bulundum.


Birçok kez talebimi yinelememe rağmen Erenköy şubesindeki G**** hanım başta olmak üzere herhangi bir kurum çalışanından geri dönüş olmadı ancak bu süreçte kontratımın uzatılması amacıyla ikna olmam için defalarca arandım çünkü amaç sadece kur satma oysaki sözleşmede eğer kur bitiminde yetersiz isek bastan başlanacağı garanti kapsamında olmasına rağmen deneme bile yapılmadı.


Bunları yazmamın tek sebebi işi ticarete dökmüş olmanız başarılarınızın devamını dilerim.

Zehra 2.131 Okunma

Cevaplar

  • Zehra09 Eylül 2013

    kimse dönüş yapmadı ne değerlendirmesiiii

  • Wall Street English Temsilcisi05 Eylül 2013

    Merhaba, Öğrencilerimizin haftada 4 saat eğitime katılmaları koşulu ile hedeflerine ulaşacaklarını garanti ediyor ve bunu “Garanti Belgesi” ile belgeliyoruz. Öğrencilerimiz derslerine düzenli katılım sağladıkları takdirde yeterli gelişimi gösterirler. Ayrıca seviye tekrarı olduğu durumda bile derslerini bitirebilecekleri yeterli süreye sahiptirler. Öğrencilerimizin gelişimlerini yakından izleyebilmek için kullandığımız öğrenci takip sistemimizde öğrencimizle derslerine devam etmesi yönünde yaptığımız görüşmeler mevcuttur. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön