28 Mart 2013 #1711562

Wall Street Institute Sözünde Durmayan Bir Kurum!

WSI Caddebostan şubesine kayıt yaptırdım. Orada C. isimli bey ilgilendi. Kayıt esnasında" ben özelde çalışıyorum, muhtemelen 2 ay sonra başka bir şehire gideceğim. Ancak bu süre 15 günde olabilir" diye açık bir şekilde belirttim. C. isimli şahısta bana çok net bir şekilde ayrılırsanız %15 kesinti ile kalan para iade edilir dedi. Neticede erken ayrılmam gerekti.


Paramı isteyince de ara ki bir muhatap bulasın. Eğitim aldığım kısa sürede de gördüm ki verilen parayı hak etmiyorlar. Reklamları çok iyi ancak kalite çok kötü. Birde asla ve asla sözlerinde durmuyorlar. Hakkımı mutlaka mahkemede arayacağım.

Halil 1.443 Okunma

Cevaplar

  • Halil31 Mart 2013

    WSİ beni şaşırtmadı. Arkadaşlar bu tuzağa ben düştüm siz düşmeyin. Kayıt yaptırmadan önce bir değil bin sefer düşünün.Hakkımı helal etmiyorm. İnşallah misli ile çıkar.

  • Wall Street English Temsilcisi28 Mart 2013

    Merhabalar, Öğrencimiz kamu personeli ise WSI olmayan bir şehre atanması durumunda, %15 kesinti karşılığında, kalan eğitim süresi oranında iptal yapılabilmekteyiz. Bu konuyu da sözleşmemizde açıkça belirtiyoruz. Söz konusu şikayette ilgili maddeden dolayı iptal yapamamaktayız. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön