25 Şubat 2013

Wall Street Institute Personel Yanlış Bilgilendirme Yapıyor!

Geçen yıl bir arkadaşımla birlikte 5 kur satın aldık. Kayıt yaptırırken zaman esnek olduğu için tercih ettiğimizi ve mayıs ekim arası ve şubat tatilinde ara vereceğimizi söyledik. Kayıt yapan personel sorun olmayacağını söyledi. Ara verdiğimiz dönemlerde 1 kere bile aranmadık. Son geldiğimiz nokta eski yetkili gitmiş yenisi gelmiş.

Bize verilen sözlerde onunla gidivermiş. Sözleşmemi okumamız gerekirmiş. Ancak yeniden kur satın alırsak ekstra süreler alınabilirmiş vs. En fazla 18 ay olan süre o zaman ancak uzayabilirmiş. Para alınan kadar herşey mümkün para alındıktan sonra sözleşmenizi okusaydınız oluyor.

Hülya 1.482 Okunma

Cevaplar

  • Hülya26 Şubat 2013

    Sayın Yetkili Şikayetimiz elbetteki size değil. Wall street kurumu olarak üzerinize almayın. Bir bankacı olarak sözleşmelerin hangi durumlarda(!) önemli olduğunu biliyorum.Sadece kandırılmış olmak beni rahatsız etti.Personelinizde ayrıldığına göre onun bizi kandırmış olması sizin için sorun olmaz. Nasıl olsa kapı gibi sözleşmeniz var.

  • Wall Street English Temsilcisi26 Şubat 2013

    Merhabalar, Eğitim süresi öğrencilerimizin eğitimlerinin başında belirlenerek sözleşmeye eklenmektedir. Sözleşmemizde belirtilen şartlara uygun olmayan bir durum söz konusu değildir. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla WSI Türkiye

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön