28 Ocak 2016
Yorum Yap
#4768704

Wall Street Institute Paramı Ödedim Ama Eğitim Alamadım

2008 yılında Cadde Bostan'da bulunan kurs merkezine İlgili kursa 6 aylık kur için kayıt oldum. Firma ile taksitli anlaşma yaptık. Kursun seviye belirleme sınavına bile girmedim ve kurs kaydının iptalini istedim. Kurs iptali yapmadığı gibi evime icra yolladı. Parayı benden tahsil etti. Firmadan yerine kurs talebim oldu o geçti bitti yeni kursa para ödemeniz gerekir dediler. Yıllardır bununla uğraşıyorum. Sözleşmede yazan aynen şu 1-iŞ bu sözleşme gereği bel öğrenciye aşağıda belirtilen kayıt ve şartlarda ingilizce eğitimi vermeyi öte taraftan öğrenci bu hizmet karşılığında aşağıda belirtilen miktarda parayı ödemeyi taahhüt eder. Bu durumda ya paramı ya da 6 ay ders talep ediyorum.

Gülden 2.580 Okunma

Cevaplar

  • Gülden11 Şubat 2016

    sözleşme şartı gayet açık. öğrenci para ödemekle yükümlü firma eğitimi vermekle. ama siz parayı alıp eğitimi vermediniz. yani sözleşme şartını yerine getirmeyen tarafsınız. dolayısı ile artı mahkeme kanalıyla haklarımı arayacağım.

  • Wall Street English Temsilcisi03 Şubat 2016

    Merhaba, Öğrencimizle yapmış olduğumuz sözleşmedeki eğitim süresi 8 sene önce son bulmuştur . Sözleşme şartları nedeniyle öğrencimize maalesef olumlu yanıt verememekteyiz. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler