18 Mart 2013 #1690198

Wall Street Institute Kusurlu Hizmet!

04. 04. 2011'de markadir, iyidir düşüncesi ile Wall Street dil kursu Şişli / İstanbul şubesine kaydoldum. Fakat aynı gün bir kaç saat içinde gerçek ortaya çıktı. Eğitimi kalitesinin çok kötü olduğunu gördüm. Hemen bugün başlayabilir misinz dediler fakat rehber hocası olmadığından 2 gün sonra diye diye ancak 21 Nisanda başlayabildim.


Seviyemi yanlış belirlediler, itiraz ettim, 3 defa seviyemi değiştiler. Sınırsız dediler ama 12 gün boyunca max 8 saat kullana biliyorsunuz. Yüz yüze dediler ancak 12 günde bir 45 dakika boyunca 1 öğretmeni görebiliyorsunuz. Kursu iptal etmiyorlar ve kimse ilgilenmiyor, iptal için 1 daha gelme dedi yetkili kişi.

Rodi 1.860 Okunma

Cevaplar

  • Wall Street English Temsilcisi19 Mart 2013

    Merhaba, Wall Street Institute olarak öğrencilerimize eğitimlerine başlamadan once uyguladığımız Seviye Tespit Sınavı; 28 ülkede 458 merkezde aynı standartta verilen, adaya gore kendini adapte eden (Progressive Adaptive Algorithm), etkinliği kanıtlanmış bir sınavdır. Bununla birlikte öğrencilerimizin, o anki test psikolojisi ile yanlış değerlendirildiğini düşündüğü durumlarda -eğer eğitmenlerimiz de konuyu destekleyen bir ölçümleme yapıyorsa- seviye değişiklikleri yapabilmekteyiz. Bu, tamamen öğrencinin lehine yapılan bir uygulamadır. Öğrencimizin seviyesi de bu anlayışla, kendi isteğiyle ve yalnızca 1 kere değiştirilmiştir. Sınırsız eğitim gibi bir taahhüdümüz yoktur, olması da teknik olarak mümkün değildir. Bu çerçevede, öğrencimizle yapmış olduğumuz sözleşmedeki taahhüdümüzde herhangi bir kusurumuz bulunmamaktadır. Eğitim sistemimiz İngilizce eğitimini bir edinim süreci olarak nitelendirir. Amacımız öğrencilerimizin, öğrendiklerini zamana yayıp sindirerek, hayatlarının geri kalanı boyunca tereddüt etmeden kullanabilecekleri bir eğitim almalarını sağlamaktadır. Kişinin bilgisayarlı çalışmalar, öğretmen eşliğindeki pratik çalışmaları, sosyal aktivite gibi başlıklardan oluşan zaman planı da bu anlayışla düzenlenmektedir. Öğrencilerimizin, edinim döngüsünü tamamlayacak aralıklarda yoğun şekilde pratik yapma olanağı bulunmaktadır. Öğrenci memnuniyeti anlayışımızla, öğrencilerimize verdiğimiz hizmet uluslararası kriterlerle, düzenli olarak ölçümlenmektedir. Bu ölçümlemeler sonucu, Wall Street Institute Türkiye olarak üst üste üç kez hizmette mükemmellik ödülü almaya hak kazandığımızı da belirtmek isteriz. İlgili şikayeti bu çerçevede değerlendirmenizi rica ederiz. Saygılarımızla,

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön