20 Aralık 2014

Wall Street Institute Kursu Tamamlamama İzin Verilmedi!

Kayıt alırken zamanında dersleri bitirememe durumunda ekstra 2 ay daha süre verebildiklerini belirttiler. Aldığım neredeyse tüm rezervasyonlara katıldım. (1 tane hariç). Evliliğim nedeni ile kayıp 1 ayım oldu. Öncesinde kendileri ile görüşüp dondurmamıza gerek var mı dedim ki böyle bir ihtimalden de bahsetmişlerdi kayıt olurken. Gerek yok zaten süre veriyoruz dediler. Derslerimi bitirmeme rağmen iş gezisi nedeni ile encountera katılamadım. Daha sonra rezervasyonumu tekrar almak istediğimde 1 ay sonrasına rezervasyon verdiler. Yani zaten iki ay gecikmemin gerekçesi olmasına rağmen ekstra süre vermediler. Fakat çevremde ekstra süre verilen kişiler mevcut. Kişiye göre muamele var Wall Street Institute'te.

Asli 4.187 Okunma

Cevaplar

  • Asli23 Aralık 2014

    1 ay boyunca randevu alamadığım kesindir! ayrıca kayıt alırken ben kesinlikle ne konuştuğumu biliyorum. Maalesef hayat toz pembe değil. İş yaşamı ile bir şeyleri götürmeye çalışıyoruz. Ayda 1 türk danışman hocaları değiştiriyorsunuz. Kimsenin kimseden haberi yok. Madem o kadar özel bir kurumsunuz her ay en azından 2 derse katılımım varken neden vakit yetişmeyeceği için uyarı yapmıyorsunuz. Bana ilk uyarı yapıldığında zaten ek süre gerektiği belliydi. o zaman türk danışmanlarınız işini yapmıyor.

  • Wall Street English Temsilcisi23 Aralık 2014

    Merhaba, Öğrencilerimiz, dünya genelindeki tüm WSE öğrencilerine tavsiye edilen ve başarısı Cambridge Üniversitesi tarafından 2 yıl süren araştırma ile kanıtlanmış eğitim metodumuza göre uygulanmakta olan, iyi çalışma alışkanlıkları ( Good Study Habits) kurallarına uydukları takdirde gelişimlerini görebilmektedirler. Öğrencimiz düzenli olarak devam etmediği için eğitiminin tamamını bitirememiştir. Tüm öğrencilerimize sözleşmelerinde de başlangıç ve bitiş tarihleri belirtilecek şekilde 1 seviye için 3 ay süre verilmektedir. İyi çalışma alışkanlıklarına ( Good Study Habits) sahip öğrencilerimiz normalde 1 seviyeyi 2 ay gibi bir sürede tamamlayabilmektedirler. Ancak öğrencilerimizin bu kurallara uymama ihtimalleri düşünülerek 1 ay fazladan verilmektedir. Öğrencilerimizin bu süre zarfında zorlanmadan eğitimlerini tamamlamaları için tüm öğrencilerimiz eğitimlerinin başında bu konuda bilgi verilmektedir. Öğrencimizle toplam 7 seviye anlaşma yapılmış olup 21 ay süre verilmiştir. Öğrencimize 1 ay boyunca ders verilmemesi gibi bir durum söz konusu değildir. Kendisine ayarlanmış derse katılım sağlayamadığı için böyle bir süre kaybı olmuştur. Ayrıca eğitim dondurma gibi bir uygulamamız bulunmamaktadır. Bilgilerinize sunarız.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön