01 Kasım 2016 #6835830

Wall Street English Eğitim Kuruma Demeye Bin Şahit Lazım!

Wall Street English Taksim kursuna 2016 Haziran ayında kayıt yaptırdım. Satış temsilcisinin vermiş olduğu vaatlere inanarak, maalesef eğitim kurumu ve eğitim adına hiçbir işlem yapılmamaktadır. 7 ay boyunca yalnızca kurstaki videoları bireysel olarak izleyerek eğitim almanız isteniyor. Eğitmenler tarafından kesinlikle bir yönlendirme yapılmamaktadır.


Kurstaki süreci anladıktan sonra sürekli kavga ederek kurstan ayrılan öğrencilere ve öğretmenlere şahit oluyorsunuz. Eğitmenler 7 ayda en az 4 defa değişti. Bireysel olarak yalnız izlediğiniz videoları tamamladığınızda ayda bir hoca ile ecounter adı verilen bir saati bile bulmayan bir sistem ile süreciniz devam ediyor. Hiçbir şey katmadı bize. Şu anda sürecimiz mahkemede, süreç ile alakalı satış temsilcileri dışında bir muhatap bile bulunamamaktadır. Çok mağdur olduğumuz için kurs ararken dikkate alınması için sizlerle paylaşıyorum.

Züleyha 7.177 Okunma

Cevaplar

  • Wall Street English Temsilcisi14 Kasım 2016

    Merhaba, Eğitim sistemimizin temelini multimedya çalışmaları, dijital kitap ve uygulama dersleri oluşturmaktadır. Buna ek olarak öğrencilerimizin konuşma becerilerini geliştirmek üzere sosyal kulüp dersleri ve akıcı konuşma sınıfları ile sohbet saatleri uygulamalarımız tamamlayıcı olarak sunulmaktadır. Öğrencilerimiz eğitim döngüsü dediğimiz bu adımlara düzenli katılım sağladığında İngilizceyi rahatlıkla ve derinlemesine öğrenebilmektedir. Metodumuz tüm dünyada başarısı kanıtlanmış bir metot olup, bugüne kadar mezun ettiğimiz 85.000 üzerinde öğrencimiz de en önemli dayanağımızdır. Tüm eğitim danışmanlarımız ve rehber öğretmenlerimiz İlgili öğrencimiz ile iletişimde olmasına rağmen maalesef düzenli katılım sağlamamıştır. Bu yüzden eğitimi tam anlamıyla deneyimleyememiştir. Tüm bu süreç de sistemimizdeki kayıtlarda mevcuttur. Bundan sonraki eğitim süresinde de her zaman destek vermeye hazır oluduğumuz belirtmek isteriz. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön