14 Şubat

Wall Street English Anlaşma İptalini Yapmıyor Ve Oyalıyor

Hayatımda bu kadar kandıran bir firma görmedim. Kayıt olduğum güne lanet olsun. Askere gideceğimi ve kurstan verim alamadığımı, bir şey öğretmedikleri için ayrılmak istediğimi söyledim. Tam 2 aydır oyalıyorlar, kimseye ulaşılmıyor. Eğitim danışmanları yok deniyor. Bu kadar mağdur bırakılmaz. Garibanın parasıyla büyüyemezsiniz. Başta anlattıkları eğitim sistemine ve gösterişli laflarına inanıp kayıt oldum. Sıfır İngilizce bilen birinin burada İngilizce öğrenmesine imkan yok. Bilgisayarın karşısına oturtup kendi kendine öğrenmeni bekliyorlar.

Erk 4.255 Okunma

Cevaplar

  • Erk20 Şubat

    Ben Beylikdüzü şubenize kayıt olur olmaz derslere başlamıştım, taşındığım için Erenköy şubenize geçiş yaptım sistem değişikliği için bilgilendirme randevusuna gelemedim bunun için tekrar bir randevu istediğimde sürelerin bittiği söylendi belkide devam edemem bu yüzdendir, ayrıca ben eğitim sisteminizi gayet deneyimledim açtığım konu bu değil sizin anlaşma iptali yapmamanız, askere gideceğim Mart ayında, aralıktan beri sözleşme için uğraşıyorum ama ilgilendiğiniz yok iptal etmemek için elinizden geleni yapıyorsunuz her sorduğumda yönetiminiz red cevabı veriyormuş hem burada değilken hem de verim alamıyorken red cevabı vermenizdeki sebebi lütfen burada paylaşın bekliyorum...

  • Wall Street English Temsilcisi19 Şubat

    Merhaba, Öğrencimizle Haziran 2017’de sözleşme imzalanmış ve eğitim süreci başlamıştır. Fakat öğrencimiz kişisel sebeplerinden ötürü ilk dersine 2 ay sonra katılmıştır. Sonrasında defalarca yeni ders randevusu oluşturulmuş ancak öğrencimiz hiçbirine katılım sağlamamıştır. Tüm bu bilgiler kayıtlarımızda mevcuttur. Sıfırdan başlayarak en ileri düzeye kadar giden pek çok öğrencimiz mevcuttur. Bu öğrencilerimizin kendi ağzından yaptığı paylaşımlar gerek sosyal medya gerekse web sitemizde dönem dönem herkesin bilgisine sunulmaktadır. Eğitimimizi hiç deneyimlemeden sistem hakkında böyle yorumlar yapılmış olmasından büyük üzüntü duyuyor ve gerçekçi olmadığını belirtmek istiyoruz. Öğrencimizin talebi tarafımızca değerlendirilip, kendisine de gerekli bilgilendirme yapılmıştır.. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön