14 Ekim 2016

Wall Street English Kurs Kaydı İptali.

Bu kursa kaydolup derslerine girdikten sonra, 1 ay dolmadan kaydımı dilekçe vererek iptal etmek istedim. Girdiğim bir derste 10 kişi derse katıldık. Öğretmen ikişer kişilik gruplar olup bir konuda sohbet etmemizi istedi. Karşımdakinin seviyesi benden daha düşüktü ve kurduğumuz cümlelerin doğruluğunu teyit etmek için dinleyen veya ilgilenen biri de yoktu. Hiçbir verim alamadım. Bunu belirttim ve sistemlerini beğenmediğim için ayrılmak istediğimi söyledim.

Önce ikna etmeye çalıştılar, sonra tamam dilekçe verin genel merkeze gönderelim dediler. Dilekçemi yazdım, fakat bana yazılı değil sözlü olarak kursu iptal etmek için geçerli nedenim olmadığını söylediler. Ben yazılı yanıt konusunda ısrarcı olunca beni İstanbul'da ki genel merkezlerine yönlendirdiler. Onlardan da dönüş alamadım, şimdi süreç avukatımda. İlk işi senetlerim için ihtarname göndermek olacak. Asla almadığım bir eğitimin ödemesini yapmayacağım.

Tuğçe 5.670 Okunma

Cevaplar

  • Wall Street English Temsilcisi24 Ekim 2016

    Merhaba, Öğrencimizin bahsettiği derslerimiz sosyal kulüp aktiviteleri ve akıcı konuşma dersleridir. Öğrencilerimizin hedefledikleri konuşma seviyesine gelmeleri için tasarlanmış derslerimizin sadece bir basamağıdır. Bu derslerimiz daha çok sosyal bir ortamda konuşma pratiği yapabilmek için gerçekleştirilmektedir. O yüzden birden fazla seviyede öğrencimizin katılımı mevcuttur. Ancak sistemimiz bu derslerden ibaret değildir. Eğitim metodumuzun bir başka basamağı olan uygulama derslerimiz ise ortalama iki kişilik sınıflarda birebir aynı seviyedeki öğrencilerimizle gerçekleştirilmektedir. Bu derslerimizin tamamı ana dili İngilizce olan uzman öğretmenlerimizin desteği ve gözetiminde yapılmaktadır. Öğrencimizin maalesef talebine olumlu yanıt verememekteyiz. Bu durum eğitim danışmanlarımız ve rehber öğretmenlerimiz tarafından kendisine anlatılmıştır. Bundan sonraki süreçte de tüm ekibimizle kendisine her türlü desteği vermeye hazır olduğumuzu belirtmek isteriz. Bilgilerinize sunarız . Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön