13 Ekim 2016

Wall Street English Cayma Hakkı.

Cayma hakkımı kullanmak istediğimde yazılı hiçbir evrak verilmediği gibi, sürekli birbirlerinden habersiz o genel müdürlüğe; diğeri İzmir'e, diğeri başka bir şubeye aktararak işlemlerimin yasal süre içerisinde başlamaması için ellerinden geleni yaptılar.

Sürekli bir söz ile hareket etmekte ve yasal hiçbir belge verememekteler. Genel merkezleri işlem için bir evrak gelmedi derken, şubesi biz işlemleri yaptık iptal ettik diyorlar. Kredi ile başvurmuştum ne Koç Finans kredimi iptal ediyor, ne de herhangi bir muhatap bulamıyorum. Genel müdürlükten, insan kaynaklarından a** hanım ile görüşmem sonuçsuz kaldığı gibi, bir de suratıma telefon kapanıyor. Sizce burası ne yapıyor?

Leyla 5.251 Okunma

Cevaplar

  • Wall Street English Temsilcisi20 Ekim 2016

    Merhaba, Öğrencimizin talebi sonuçlanmıştır. Sonuç kendisine hem sözlü hem de yazılı olarak bildirilmiştir. Tüm eğitim danışmanlarımız ve çalışanlarımız kendisiyle büyük bir özveriyle ilgilenmiş ve tüm süreçten haberdar etmiştir. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla.

  • Leyla18 Ekim 2016

    Şikayetim ile ilgili geri dönüş sağlanmadığı gibi. İptal işlemim halen yapılmıyor. Koç Finans ile konuştuğumda bir gün iptal oldu kredi deniyor 2 gün sonra krediniz devam ediyor deniliyor. Bu şirket dahilinde ne müdüründen ne de ilgili herhangi birinden muhatap bulup işlemlerimi yaptıramıyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön