W-LAB Kozmetik Diyarı Beyazlatıcı Krem Ve Sivilce Sorunu

Ceyda Ceyda2 hafta önce

3 buçuk ay önce selin ciğercinin paylaştığı salkom kremini aldım şimdiki adıyla W-LAB 1 ay boyunca kremde yazılanı düzenli kullandım ne koltuk altımda açılmam oldu ne de yüzümde açılmayı bırak 3 aydır o kremin çıkardığı sivilceyle uğraşıyorum almaz olsaydım internetten ilk defa bir krem alıp düzenli kullandım oda yüzümü mahvetti kremin yarısı duruyor verdiğim paraya da kandırıldığıma da ve yüzüme yanıyorum.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Ceyda 1 hafta önce

Yazdığım şikayetten sonra w-lab çalışanı beni aradı ve çok üzgün olduklarını belirtti ve leke kreminin oluşturduğu sivilceler için kükürt kremini ücretsiz yollamak ve şikayetimi de silmemi istediler bende kullandıktan sonra faydasını görürsem teşekkür mesajını göndericeğimi söyledim sonra kargodan bugün aradılar ve 120 liralık ücret ödeyeciğimi söylediler şaşırdım neredeyse yeniden kandırılıcaktım şimdi kükürt kremininin sikayetlerinide okudum Allah daha beterinden korumuş yüzümü param size haram olsun!

Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz tarafımıza ulaşmış olup, en kısa sürede sizinle irtibata geçilecektir. Hafta içi 10.00 – 19.00 saatleri arasında 08502550524 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler