13 Mayıs 2013

Vuslat Posta Dağıtım Tarihi Geçmiş İlaç Gönderimi!

Yaklaşık 1 ay önce TV de reklamı yapılan bir ürünü sipariş hattını arayarak istedim ve gelen ürünlerin tarihinin tam 1 yıldır geçmiş olduğunu fark edince gönderen olarak görünen Vuslat postayı aradım,ilaçları pazarlayan şahsın telefon numarası verildi ama muhatap olduğum kişi ilaçları göndermeden para iadesi yapamayacaklarını söyledi.

Yüzlerce tarihi geçmiş ilacı piyasaya süren bu şahsa güvenmediğimden dolayı ilaçları göndermedim ve mağduriyetim devam ediyor.En kısa sürede konuyla ilgili tatmin edici bir dönüş yapılmazsa bu konuyu başbakanlığa kadar taşıyacağım. Topladığınız ilaçları piyasaya sürerek kimsenin sağlığıyla oynamaya hakkınız yok!

Hülya 348 Okunma

Cevaplar

  • Hülya22 Şubat 2014

    Gönderilen paket üzerinde sadece sizin iletişim bilgileriniz mevcuttu..verdiginiz numarayı aradığımda telefona çıkan şahıs önce sorumlu kişi olduğunu inkar etti,daha sonra tekrar aradığımda da para iadesi yapamayacağını belirtip elinizden geleni ardınıza koymayın gibi cüretkar bir tavır sergiledi..mağduriyetim devam ediyor..Tabiki paketin içeriğinden haberiniz olmayabilir fakat tüketici olarak bana bu ürünü kimin hangi firmanın gönderidigini bilmek benim hakkım degil mi? gönderen bilgisi neden yok ?

  • Vuslat Posta Dağıtım Temsilcisi29 Haziran 2013

    Sayın Hülya Hanım Firmamız sözleşme gereği sadece PTT ‘ye vermek üzere kargo toplaması yapmaktadır. İçeriği hakkında firma olarak herhangi bir bilgimiz olmadığı gibi şikayetinizde firmamıza itham ettiğiniz tarihi geçmiş ilaç satışı ve siparişi pazarlaması ile ilgimiz kesinlikle yoktur.Ayrıca firmamızın siparişle ilgisi olmadığı halde satış yapan firmanın telefon bilgisi tarafınıza yardımcı olmak adına verildiğini söylüyorsunuz.Memnun kalmadığınız ürün için cayma ve iade hakkınız vardır.İlgili kargoyu sipariş verdiğiniz firmaya iade etmeniz halinde size yardımcı olacaklardır.Firmamızın herhangi bir ürün satışı pazarlamasının bulunmadığını dolayısıyla firmamıza haksız ve mesnetsiz ithamınızın muhatabı olmadığımızı bildiririz. SAYGILARIMIZLA VUSLAT POSTA DAĞITIM

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön