Vuslat Posta Dağıtım Kargo İçeriği Eksik.

Selçuk A. |

Bundan 1 ay önce bu firma tarafından aranarak tarafıma 1 adet S3 mini, 1 adet Erkek parfümü, 1 adet Erkek kol saati, 1 adet bayan kol saat yollanacağını ve bunun promosyon olduğu söylendi. Sadece telefon KVK katkısı için 80 TL istendi. Bende yolladım aldığım kargodan sadece parfüm ve erkek kol saati çıktı defalarca aradım ama 3 gün 5 gün diye oyalandım hala gelmedi.

Etiketler :

Kayıp Kargo/Gönderi

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 19 Kasım
  10:08

  Selçuk bey,
  Gün içinde sizi arayarak size yardımcı olacaklar.Kargo şirketi olarak elimizden geleni yapacağız.Bilginize.
  İyi Çalışmalar Dilerim.

 • Selçuk A.
  19 Kasım
  03:14

  firmanızı aradığımda kargonun kalan kısmının orada olduğunu kendi elemanınız söyledi göndermede bir hata olduğunu ve kalan kısmın birkaç gün içinde yollanacağı beyan edildi ses kayıtlarınızı kontrol edin.mesnetsiz bir itham değildir. bana verdiğiniz hiç bir telefon cevap vermiyor paketi göndereceğim adresi verin ben iade edip paramı alayım oda yok.saygılar.

 • 17 Kasım
  13:36

  Sayın Selçuk Bey,
  Firmamız sözleşme gereği sadece PTT ‘ye vermek üzere kargo toplaması yapmaktadır. İçeriği hakkında firma olarak herhangi bir bilgimiz olmadığı gibi şikayetinizde siparişi pazarlaması ile ilgimiz kesinlikle yoktur.Memnun kalmadığınız ürün için cayma ve iade hakkınız vardır.İlgili kargoyu sipariş verdiğiniz firmaya iade etmeniz halinde size yardımcı olacaklardır.Firmamızın herhangi bir ürün satışı pazarlamasının bulunmadığını dolayısıyla firmamıza haksız ve mesnetsiz ithamınızın muhatabı olmadığımızı bildiririz.
  SAYGILARIMIZLA
  VUSLAT POSTA DAĞITIM