18 Kasım 2014

Voyage Hotels Fahiş Fiyat Artışı.

Arkadaşımın önerisi ile balayını Bodrum Voyage Torba Otel'de yapmaya karar verdik. Arkadaşım eşi ile balayını 'geç' rezervasyon yapmasına rağmen 4 gün için 2000 TL ücret ödedi, biz de fiyatların açıklanmasını ve kış ayından hemen rezervasyonumuzu yaptırmak için beklerken fiyatlar açıklandı. 5 gün için 4900 TL isteniyor. Aynı odalar.

Yüzde otuz indirim hali bu üstelik. Normal fiyatı 7100 TL imiş. Arkadaşıma durumu bildirdim inanmadı. Laptop'u açıp gösterince şok oldu kendisi, kendisi tekrar gelecekti. Onunda planları suya düştü. Seneden seneye fiyat farkı olur elbette anlarız. Ama bunun da bir adabı var. % 150 artış nerede görülmüş. Ayıp ayıp.

Hikmet 5.921 Okunma

Cevaplar

  • Hikmet23 Kasım 2014

    burdan yorumu okuyanlara sesleniyorum, asla voyage torba için o fiyatı ödemeyin, o fiyata başka otellere bakın, çünkü verdiğiniz paradan beklediğiniz hizmeti bulamayacaksınız.

  • Hikmet23 Kasım 2014

    aradan kaç gün geçti ne ilgilenen var ne de başka bişey... burdan yorumu okuyanlara sesleniyorum, asla voyage torba için o fiyatı ödemeyin, o fiyata başka otellere bakın, çünkü verdiğiniz paradan beklediğiniz hizmeti bulamayacaksınız....

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön